Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A komaaszonyom nálunk lalik egy ideje, de az ex férje akitől törvényesen elvált átmássza a kerítést, vagy ha az nyitva van napközben hívatlanul, ittas állapotban bejön a házba és sértő, kiabáló, fenyegetőző viselkedést mutat. A ház az én hazám és már mondtam neki, hogy hagyja el és ne jöjjön ide többet de, azt mondta, hogy amég a komaaszonyom itt lakik aki neki az ex felesége addig ide fog hozzám is jönni. Ha pedig nem hagyom ránk gyujtsa a házat mit tehetek? A rendőrséget ha ráhívom mire kiér lehet elmegy, készítsek róla felvételt és azt adjam oda a rendőrségnek? Egyáltalán tesz valamit a rendőrség ezellen?

2023. jún. 17. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

mi az a komaasszony?

feljelenthetitek zaklatas miatt es akkor bajba van a z oreg alkesz

2023. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A komaaszony/ az, aki a fiaimnak a keresztvizet tartotta. És köszönöm szépen a választ.
2023. jún. 17. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Komaasszony menjen be a rendőrségre, kérjen távoltartási végzést a pali ellen, te meg leszel a tanú. De akkor is kihívhatod őket mikor éppen nálad cirkuszol, nem tud olyan gyorsan eltekerni a bicajon, hogy ne találják meg.
2023. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Amíg nem vágja belétek a disznóölőt, nem fognak semmit csinálni a rendőrök.
2023. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen f*szok csak az erőszakból értenek! Legyél te a dominánsabb, hogy elmenjen a kedve a birtokháborítástól. Befejeled, rátérdelsz a nyakára.. földön még pár gyomrossal megsorozod, utána már lehajtja a fejét megadónan ha a közeledbe kerűl!
2023. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én feljelenteném. És azért szögesdrótót kihúznék a kerítés tetejére. A kaput ezek után mindig zárnám.
2023. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"komaasszony" "gyújtsa"


Te melyik tanyáról származol egyébként? Csak mert tetszik a kifejező készséged.


Na de segíteni jöttem mondom is mi a megoldás. Én V. kerületi születésű elit belvárosi Úriemberként rendelkezem 2 budai ingatlannal valamint családi házzal az agglomerációban, jómagam pedig a penthouse lakásomból tágas erkélyéről élvezem a naplementét. Az egyik lakatlan házamat odaadtam segítségképp egy rászorult ismerősömnek de nem akart kiköltözni idővel, kétszer is haladékot kért. Ilyen esetben nem feljelenteni kell vagy rendőrséghez fordulni, hanem kézbe venni az ügyet és határozottan fellépni. Az egyik este ellátogattam hozzá egy vadász ismerősömmel épp vadászatról hazafelé autókázva úgy hogy nem pazaroltuk el a töltényeket. Elég volt 1-et a levegőbe lőni, 10 percen belül kiköltözött az ingatlanból.


Ha nyíltan és világosan megmondtad a párjának hogy nem kívánatos személy akkor mondd meg hogy legközelebbi alkalommal ha átlépi a kerítést akkor önvédelemből bármit meg fogsz tenni hogy megvédd a saját és a családod éppségét. Ennyi.

2023. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nyitva van a kapu? Direkt keresitek a bajt?

Fel kell jelenteni zaklatásért, meg magánlaksértésért!

2023. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2023. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
57%
Amíg vér nem folyik, a rendőrök nem tehetnek semmit.
2023. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!