Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki járt már hozzám hasonló...

Valaki járt már hozzám hasonlóan, hogy szülés után tönkrement az egészsége?

Figyelt kérdés
15 hónapja szültem. Van egy rossz fogam ami góc és kezelés alatt van. Időközben minden ízületem elkezdett fájni, reggel merevek, szemem fáj, hullik a hajam, és nagyon fáradt vagyok.
jún. 30. 11:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, és elmúltak utána hogy rendbe jött a fogad?
jún. 30. 12:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11


Miután eltávolították a gócot, azaz a fogcisztát (sajnos foggal együtt), igen. Elmúltak a foltok a lábamról, nem hullott a hajam. Mintha tényleg megkönnyebbült volna az egész testem.

jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gócos fogtól lesz ez. Nagyon durva tüneteket és betegségeket tud sajnos okozni. Nekem "csak" a hajam hullott meg fáradékony voltam, kiderült, hogy a bölcsesség fogam gyökerénél van egy ciszta (rendszeresen járok fogorvoshoz, kívülről semmi sem látszott, nem is fajt, a röntgenen látta a doki, hogy ott van, amikor góckutatásra mentem). Ahogy kikezelték megállt a hajhullásom és sokkal jobban is éreztem magam.
jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 évig fájt a vállam, injekciót is kaptam rá de attól se volt tökéletes.

Majd egy régen gyökérkezelt fogamból kiesett a tömés és kiderült,hogy nagyon gyulladt volt a gyökere.

A húzást választottam és már másnapra rendbejött a vállam.

Korábban sose hittem az ilyeneknek.

jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
15# Te meg nem veszed észre magad. Nem véletlenül lett törölve a hozzászólásod. De csak azért is vissza kell jönni és odamondani nekünk valamit.
júl. 1. 08:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Istenem ne veszekedjetek
júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2es kuss legyen
júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!