Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második kisfiam miért nem...

A második kisfiam miért nem szeret be menni a keresztanyukámhoz ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves és rendes a keresztanyukám ( de tényleg)a legkisebb fiam (2éves) nm szeret oda be menni mindig azt mondja hogy nem!

Meg hogy menjünk haza mikor ott vagyunk! Pl.. a nővérem gyereke meg szeretnék ott lenni.

Ezért nem értem mi lehet a gond.



jún. 18. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért meg van, hogy attól, hogy te meg a fél csalad kedveli a Juliska nenit, nem mindenki van így vele?
jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi ezt honnan tudjuk...?
jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se kedvelem minden rokonomat, csak azért mert a család többi része igen. Majd ha nagyobb lesz, elmondja miért. Mi nem látunk a fejébe. Lényeg, hogy lehetőleg ne erőltesd rá.
jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt valami rossz élménye, amiről te nem tudsz, mondjuk adott neki valami kaját, ami nem ízlett neki, vagy hasonlít valakire, akivel rossz élménye volt. Vagy lehet, hogy már túl kedves, nyálas, erőszakosan szerető.
jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg fura oka lehet.

Gyerekként nekem is voltak olyan rokonok (leginkább nénik), akikhez nem szerettem menni, és nem is konkrétan velük volt bajom, inkább valami apróság miatt viszolyogtam.

Volt, ahol szokatlan, fura ("öreges") szag volt, volt, ahol valami számomra ijesztő, ismeretlen dísztárgy stb.

Esetleg azt próbáltátok, hogy máshol találkoztok?

jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrész: csak 2 éves, ilyenkor nem olyan barátságos még sok gyerek olyannal, akit esetleg ritkán lát. Másrészt: nincs olyan ember a földön, aki mindenkinek szimpatikus. Harmadrészt: ahogy az 5-ös írja, lehet valami ott zavarja. "Furcsa" szag, dísztárgy, bútor, hangok, akármi.

Nekem a mai napig van olyan személy, akit rengetegen szeretnek (nekem sincs konkrét bajom vele, sose ártott stb), de nekem egyszerűen nem szimpatikus. Nyilván már tudom kezelni, nem úgy, mint egy kisgyerek, de attól még nem vágyom a társaságára és a "tisztelet körökön" kívül nem is beszélünk 🤷🏼‍♀️.

jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Apróság is lehet. Mondjuk nem tetszik neki a haja. A fiamnak a bátyám nem tetszett, de nála voltak jelek, hogy a szakálla miatt nem. Meg amióta levágta, onnantól semmi baja nem volt vele.

Lehet, hangosabb, mint amit megszokott. Lehet túlságosan közvetlen. Lehet a házzal van baja. Ilyenkor bármi lehet, csak találgatni tudnunk.

jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!