Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a barna folt?

Mi lehet ez a barna folt?

Figyelt kérdés
A 2 éves fiam mellkasán egyik napról a másikra megjelent egy kb 1 ft nagyságú barna folt. Olyan, mintha beütötte volna és most gyógyul. A gyerekorvos is erre tippel. Viszont már két hete ugyanolyan, én nem hinném, hogy beütötte. Minden más (valóban)beütés gyorsan múlik rajta. Mi lehet ez?
jún. 15. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Juvenilis xanthogranuloma van a kislányomnak. Valahol csak barnás folt van a testén, a csúnyább részeken sárgás. Most kezd halványodni az első 2 folt (kintről befelé halványul nekünk), de ez évekig eltart. A barnás foltok még változatlanok.
szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Néztem most képeket a neten erről a betegségről, amit írtál, ott kidudorodó elváltozások vannak. Nálatok is ennek ellenére teljesen sima a bőrön a folt? Bocsi a sok kérdésért, csak rémeket olvasok a neten. Örülnék, ha "csak" ilyen kezelhető valami lenne. Az orvosok leráznak annyival, hogy beütötte, de nyilván nem... Ha senki nem tud segíteni, mi is kénytelenek leszünk Pestre menni.
szept. 10. 22:31
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekünk sima a felület. Több formája van.
szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez volt a kezdet és egyre több lett. Egy ideje nincs új foltunk.
szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon halvány volt kezdetben minden folt és ilyen lett. Majd sárgás színe lett. A hátán pl. Barna maradt.
szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez tényleg hasonlít a miénkre.
szept. 10. 23:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Találtam még képet: [link]
szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Bár a fiamnak csak egy van és egy nagyon pici, de hasonlít. Köszi a képeket! Majd leírom, mi lett a vége.
szept. 11. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!