Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kerülhettek a gyerekeink...

Miért kerülhettek a gyerekeink nevelőszülőhöz? Többi lennt!

Figyelt kérdés

van a párommal összesen 4 gyerekünk, a legoregebbik (4 éves) az apja neveli mert amikor 5 napos újszülött volt elzavart, ha hiszitek ha nem, ok nelkul, h o mar nem szeret, de a mai napig együtt járunk, amúgy utólag már bánom, aztán 2022.07.05. -en születtek az ikrek, és tavaly oktôber 27. -èn a negyedik gyerek, nagyarán sajnos szo szerint 4 gyerekünk van de egyiket sem nevelhettem soha, a körülményekre hivatkozva hocy nincsen lakásunk, amúgy van a páromnak csak nincsen teljes kész, de itt olvasgattam kerdeseket erről és nagyon felb.ssza az agyam a helyzetünk hogy születésük óta miért kerülhettek nevelőszülőhöz, a parom mar nem fogyaszt alkoholt, rendszeresen dolgozunk, en is most álltam be dolgozni, nem az lehet itt az egész dologban hogy valami pénzt látnak bennük?? ezt már hallottam is nagyon sok embertől!!! Egyébkènt meg a területi gyámügyes az nagyon szemét velunk szembe, az már tett úgy is, az a nő egy pszichés beteg állat, volt olyan hogy be akartam volna perelni, tett úgy is hogy ha milliomosok lennénk sem menne bele hogy haza hozzuk őket, szerintem ez a hülyesèg!! Szerintem a párom is hibás hogy eleve mar amikor a hasamban volt mind a 3 gyerek, ugye aprankent, (mert en is bolond voltam hogy egyet is szültem neki), egyik gyermek sincs a nevén, mind az èn nevem hordják, szerintetek ki itt a hibás? És a párom sajnos nem is törekszik arra hogy a babák hazq hozhatóak legyenek! :( a legkisebb most lesz 8 honapos az ikrek pedig lassan a 2 évet töltik.! mindig amondôja vagyok hogy én miért nem kaphatom azt meg h a gyerekeim neveljem??? A látogatásokkal is a nevelőszülőhöz en kinlodom kozel két éve, eddig egyetlen egyszer jott be a párom megnezni oket, lehet azt is csak azert mert kíváncsi volt rájuk hogy hogy néznek ki!! ja es mielott valaki megkérdezi hogy tole vannak e, persze, le sem tagadhatná őket, ugyanaz a görbe ujj, szemszín, hajszín...

és látom hogy a párom nem is iparkodik semmivel, most kitalálta hogy 9 milliôba elkel a lakás de nem tudni elkel e tényleg vagy csak sztori! borzaszto egy helyzet!! Próbáltam mas pasit is keresni aki anno a lakását megvette, csak annak nem kell nő, ami szerintem nagyon nem fer, igy könnyű felfogni, azt is észrevettem hogy nem is nagyon nyit felém, ne haragudjatok meg de én arra is gondoltam hogy homokos. Én egy szép, fiatal nő vagyok. 32 éves. Sokan is írogatnak rámfele a neten is. Bocsi hogy hosszú voltam de igy tudtok bele látni ebben hogy tisztábban lássak. Ama férfit lenne jô "megfogni" de igy kevés vagyok mint mackósajtba a ......... ha ilyet allit h nem kell neki nő

A válaszokat elore is koszonom!!


jún. 8. 23:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi rossz kategõriába rakta a szerver, ja es annyiban egészítenèm még ki hogy most uj nevelőszülő lett mivel a papirban az áll hogy a hölgy megy ki németországba aki eddig velük volt, ama férfinak pedig lakása is van, igy nem tudon mi lesz, párommal már nem is merek veszekedni mert emiatt amugy is sok volt köztünk a vita de nagyon gondolkodom hogy nem veszekedem hanem tényleg lépek egy szó nelkul... A veszekedéssel elorebb nem leszünk az az egyik, a masik meg h mar tényleg nem hiányzik hogy vitàzzunk, a kapcsolat simán elcsúszhat rajta! Ama pasi meg bocsi a kifejezesert de szerintem egy valóságos gyökér....
jún. 8. 23:55
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak kamu. Komolyan, 4 gyereket szül az ilyen?
jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondj le a gyerekekrol, hogy orokbefogadhatoak legyenek, talan meg nem keso es jelentkeznek ertuk. Legalabb az eselyuk legyen meg egy normalisabb eletre - ne neveloszuloknel kallodjanak, es vegkepp ne nalad.
jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar megbocsass, de inkabb kottesd el magad . Hal isten , hogy elvettek a gyerekeidet.
jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég....Szegény gyerekek,és az ilyenek szülnek évente.
jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

" mert en is bolond voltam hogy egyet is szültem neki "

Hát ezért, mert tényleg bolond vagy...

jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért vannak a gyerekek nevelőszülőknél, mert a gyerekek nincsenek nálad biztonságban. Ide leírtad nekünk feketén-fehéren, hogy miért. Olvasd vissza magad és meglesz a magyarázat.
jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
El tudom kepzelni, mennyire lehetsz szép fuatal nő, putris k@@@a. Remélem az utolsó ellésnél elkötöttek...
jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, vajon miért vannak nevelőszülőnél? Mert semmit sem tudsz biztosítani a 4(!) gyereknek. Az apjuk "már nem iszik", vagyis eddig ivott, a körülményeitek sem megfelelőek. Azért nem kis dolog kell ahoz, hogy haza se vihesd a kórházból, a kiemelés mindig az utolsó lépés. Ráadásul már elvettek tőletek gyereket/gyerekeket, de ahelyett, hogy összekapnád magad szültél még 🤷🏼‍♀️. Most is pasit akarsz fogni, nem ám összekapni magadat és bebizonyítani, hogy alkalmas vagy arra, hogy te neveld őket (értelmes férfi meg nem is áll le olyannal, akitől már egy szakajtó gyereket elvitt a gyámügy)... Stabil munkahely, lakhatás megfelelő körülményekkel 4 gyerekhez stb ami nem egyszerű, mert 4 gyerek rengeteg helyet és pénzt igényel, plusz időt is, mert 4gyereket munka mellett menedzselni, logisztikázni baromi nehéz segítséggel is, egyedül meg főleg. Ezen kéne dolgozni! Nem palinadarat vadászni, meg tengődni ott, hanem megteremteni a feltételeket a gyerekeknek, bebizonyítani, hogy alkalmas vagy és akkor lehet szó arról, hogy visszakapod őket 🤷🏼‍♀️
jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg áldozatnak tekinted magadat a helyzetben és nem látod a felelősségedet benne, addig szerintem nincs miről beszélni.

Nagyon szeretném hinni, hogy csak kamu kérdés és nem tettetek ki ennek tényleg négy gyereket.

jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!