Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e olyan keresztnév, ami...

Van-e olyan keresztnév, ami nem anyakönyvezhető, de kérvényeznétek, hogy lehessen adni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mik kerülnek elő. Nyugodtan írjatok bármit. Nem lesz mostanában gyerek, csak a keresztneves kérdések megszállott követője vagyok 😂

jún. 4. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg normális név van. Aki ennyiből nem tud választani, az inkább vegyen egy Barbie babát, mert agyilag azon a szinten van.

Az én gyerekeim Kornél és Rózsa. Marha ritka nevek, viszont az oviban ahova a fiam megy egyből 4 Noel meg 2 Benett is lesz, illetve Nolen nevű kisfiú is jön. Hannából meg Mirából 2-2 van eddig. Érdekes lesz… Közben az egész faluban meg a szomszéd faluban nincs névrokona a gyerekeimnek. Tehát közel 10000 emberből 1 viseli. Pedig régi nevek, nem a maricsujból vettem egyiket sem.

jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
11. Az én lányom Zsófia, nem egy ritka név, de azért nem túl gyakori. A szülészeten viszont kérdezték, hogyhogy ilyen hagyományos nevet adunk a gyereknek, mert napok óta nem láttak csak Mirákat meg Noeleket. Egy folyosón két Tifani is volt, nem roma szülőktől...
jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
12, na pontosan ezért adtunk ilyen neveket a gyerekeknek. Elég szomorú, hogy egy csomó embernek csak az számít, hogy éppen mi a divat, akár nevek, akár nevelés terén.
jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 Mi is teljesen átlagos nevet adtunk a kisfiúnk aki, 2022-ben benne volt a top 50-ben szóval nem is ritka mégis megkérdezték tőlem 2x is, hogy csak nem azért, adjuk, mert úgy hívják apukát is? Nem, nem úgy hívják az apját, nem fordult elő még egyikőnk családjában se ez a név, csak ez tetszett...
jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szandokán, Rumcájsz
aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!