Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit gondoltok az új...

Anyukák mit gondoltok az új Tiktok kihívásról a gyerek fején széttörni a tojást?

Figyelt kérdés
Úgy láttam a videókon a külföldi anyukák nagyon élvezik ezt annak ellenére is ha a gyereknek ez nem tetszik.
febr. 12. 14:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

Minden lelkes tiktoker anyukának mondom, h kiskoromban anyukám egy hasonló cselekedete elég komoly traumát okozott nekem hosszútávon. Az egész család szeme láttára borított a fejemre egy tányér levest “büntetésként”, amiért nem ettem meg. Brutál megalázó érzés volt. Még csak 4-5 éves voltam, de mai napig emlékszem az esemény minden pillanatára, még az arcomon lecsorgó könnycseppekre is. Pszichológusom szerint ez volt a kisebbségi komplexusom elég masszív alapja.

Jó szórakozást mindenkinek a gyereke megalázásához, ha ennyi esze van.

febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Sosem aláznám meg ezzel a lányaimat.
febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Az ő fején törném szét azt a tojást, idióták.
febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Aki ezt megteszik a gyerekével annak féltéglát vágnék a homlokához. Semmi poén nincs benne.
febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem azt, hogy hogy találhat ki valaki ilyet egyáltalán, de az tuti, hogy nem jó szándékból, mert egy "anya" saját gyerekének megalázása, ráadásul erről felvétel készítése és feltöltése: nyilvános megalázás és észre sem veszi!!!


Elképesztő, hogy hagyják magukat az emberek manipulálni és semmi erkölcsi felelősségérzet nélkül megtesznek lájkokért akármit, szomorú!!


Nagyon károsnak tartom az ilyen "kihívásokat" és népbutítónak. Mondjuk a megfelelő alapanyaggal nem nehéz...

febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem sérti a gyerek személyiségi jogait?!


Egy szülő bármit megtehet büntetlenül?!


Ez kábé olyan, mint az iskolai abuzálás, mert azt is szabadon megengedik...

febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

El vagy maradva, én már láttam sajt szelet dobálást is, meg kamu széklet kenést (csokikrém a kezére, amikor átadja a kért wc papírt), és milyen "cuki" ahogy öklendezve bőg a gyerek...

És nem feltétlenül csak anyukák csinálják.

Nincs ugyan TikTok fiókom, de amit a Facebook feldob is bőven elég, hogy lássam, hogy egyvalaki kitalál egy emeletes marhaságot, ezrek fogják követni, mert "trendi" :S

Szomorú :(

febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 flora08 ***** válasza:
81%

Sajnos több ilyen videót is láttam. Porig alázzák szerencsétlen gyerekeket először a tojás-töréssel, másodszor azzal, hogy kinevetik, és még meg is osztják a nagyvilággal, röhögjön rajtuk mindenki. Döbbenet, bőgni tudnék...és pont a szülő csinálja meg vele, akiben megbízik.

Off: A másik kedvencem (a napokban láttam): két gyerek, egy-egy bögre tejjel, anyuka kezében felmosó (ő maga egy szál nadrágban és melltartóban, hogy láthassuk, harmadik gyerek is lesz, az a biztos). A két gyerek bizonytalanul anyukára néz, majd kiöntik a tejet a földre. Következő snitt, hogy a drága szülők a két gyereket vonszolják a földön, mintha velük mosnának fel...a hajuk, a ruhájuk úszik a tejben. Van, akinek nem szabadna gyereket vállalni.

febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
8-as, de, azt is jelenti, hogy ostoba. Nézz utána, ha nekem nem hiszel
febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
#19 Utánanéztem, nincs igazad. Sajnálom.
febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!