Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormonos spiralt tettek fel 2...

Hormonos spiralt tettek fel 2 hete (menstruacio alatt), most ujbol verzek. Normalis ez? Holnap hivom az orvost, ha nem mulik. Tapasztalatokra vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a legmegfelelobb kategoria, de hatha tobb emberhez eler ebben a kategoriaban.
2023. okt. 15. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat a spiral sajnos ilyen. Ha szerencsed van, akkor beall es nem fogsz ossze-vissza verezgetni egy ido utan. Azt hiszem 3 honapot mondanak, hogy addig elofordulhat verzes.


Nekem sajnos nem volt, fel evig birtam, mert az orvos turelemre intett, de szinte vegig pecsetelgettem, max 1 hetes szunetekkel,szoval levetettem.

2023. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor várok! Remélem beválik, sajnos nem 2 forint volt :(
2023. okt. 15. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 6 hónapot mondott a doki, hogy addig normális minden vérzés.

Nekem a felrakás után 4 hónappal ment el a ledvem az egésztől és vetettem le. 90ezret a kukába dobva.

4hónapig szó szerint 0-24ben véreztem/pecsételtem/barnáztam


Nálunk igy 100%védelem volt, mert ez mellett nem volt gusztusom szexelni 4 hónapig.

2023. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt pecsételés, olyan négy hónapig. Aztán abbamaradt. 3 évig volt fenn utána gond nélkül. Aztán a második gyerek születése után újra ilyet tetettem fel. Ezúttal nem volt vérzés egyáltalán. 4. éve van fenn.
2023. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm majdnem elvérzett tőle.
2023. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!