Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Đec.31-én megszünt munkaviszon...

Đec.31-én megszünt munkaviszonyom. Passziv GYED-en vagyok jan.1-től/aug.15-ig/. Tervbe van véve a 3. baba. Ha még ebben az évben szülök jár a tgyás és gyed úgy mint a két előző gyermek esetében?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem fog menni csak ha újra munkád lesz. De azért ezt ne vedd 100 %-nak. Nem vagyok biztos teljesen benne. Ezen a fórumon utána olvashatsz vagy rákérdezhetsz, mert itt szakértők válaszolnak:

[link]


Amúgy miért szűnt meg a munkaviszonyod?

2009. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom!A felszámolásról is véletlenül szereztem tudomást!
2009. jan. 2. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző vagyok. Most arra gondoltam ha lejár a gyeded és megigényled a gyest de mellette bejeletkezel a munkügyibe és álláskeresési járadékot igényelsz akkor járhat neked minden, nem? De akkor ebben az évben össze kell hozni a második babát! Azért ezekre kérdezz rá a fórumon amit írtam neked!! Zsanna és Szakbarbár tud neked segíteni!


Azért abban nem vagyok olyan biztos, hogy lehet-e így csinálni ahogy írtam (gyes+munkaügyi) ezért mondom neked, hogy mindenféleképpen kérdezz a fórumon!!!! És azt is meg tudják neked mondani, hogy mi után fogod kapni a juttatásokat (ha kapsz).


Üdv

2009. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!