Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Barbi név anyakönyvezhető?

A Barbi név anyakönyvezhető?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
#9 Én sokkal inkább lennék Kis János vagy Nagy Margit, mint mondjuk Szabó Barbi. A Gergő már eléggé elterjedt önálló névként is, de egy barbi tényleg állandóan magyarázkodhat, hogy nem Barbara, ráadásul a barbie babára is asszociálnának róla, ami tiniként és később már ciki lehet. Én is remélem, hogy csak megnézted azt a gügye filmet és kicsit elszakadtál a valóságtól, vagy szórakozol.
2023. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
De ha csúnya lesz, kínos lesz neki, hogy sehil nincs a szépséges baba mellett.
2023. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
11. Értjük, hogy neked nem tetszik, de nem mindenkinek egyforma az ízlése. Most ha Barbibak nevezné el a lányát, hadd tegye már. Kit zavar? Elárulom, én pl. szívesebben örültem volna ennek a névnek, mint a sajátomnak, pedig jóval elmúltam már 20. Egyáltalán nem biztos, hogy ez majd ciki lesz a másik lánynak. Az is lehet, hogy szeretni fogja. Mondjuk ezt a magyarázkodást sem értem. Miért is nem lehet valakit úgy hívni, ahogy bemutatkozott? Rengeteg embert ismerek, akik más beceneveiket használják, senki nem köt bele.
2023. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Kezdődik... Denerisz után szabadon.
2023. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!