Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Madison anyakönyvezhető...

Madison anyakönyvezhető magyarországon ugy hogy Mediszon?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Remélem nem
2022. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem lehet, mert nincs benne az MTA által engedélyezett utónevek listájában, legalább is én nem láttam.

[link]

Maximum kérvényezteted és mivel hülyébbnél hülyébb nevek kerülnek bele szerintem van kicsi esélyed, hogy engedik...

De ha lehet egy javaslatom dn akarj magyar gyereknek ennyire külföldi nevet adni főleg úgy, hogy azt se tudod, hogy lehet e mivel eléggé fog szívni főleg ha magyar a vezetékneve...Annyi szebbnél szebb név van.

2022. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így magyarul leírva... hát borzalom. Kiejteni pedig nem úgy kell, ahogy leírtad, azt remélem tudod (nem bántásból írom). Nincs cikibb, mikor az anyuka maga sem tudja kifejteni, de flancolna.
2022. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kalányos Medizon Rozalinda
2022. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!