Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az ideális...

Szerintetek mennyi az ideális gyerektartási összeg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem 30-40ezer gyerektartással már fel lehet nevelni egy gyereket. Az anyuka is hozzátesz ugyanennyit és ebből már fedezve van a gyerek kajája, ruhája, tanszerei, az esetleges különórák és az a többletköltség ami a rezsiben jelentkezik azáltal, hogy a gyerek vele él. Ennél több túlzás, mivel annyit nem költ az anya a gyerekre. Megélni pedig akkor is meg kell tudnia a férje nélkül ha nincsen gyerek.
2010. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ennyiből ha anyai s hozzátud tenni ennyit, már normálisan lehet gyereket nevelni.
2010. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kis babára gondoltam
2010. okt. 10. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabánál is 30ezer legalább. Míg kicsi, addig nincsenek szakkörök, tanszerek, de gyakrabban kell cserélni a ruhatárát, pelenka, popsitörlő, stb. szükséges.
2010. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam max annyi amennyit én is tudok költeni a gyerekre. Ez így van?
2010. okt. 10. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy lenne korrekt, de ennél több dolgot is néz a bíróság és elsődlegesen a gyerek érdekeit nézik. Mindazonáltal az apáról sem lehet minden bőrt lehúzni, így a bejelentett bér 20-25%-át szokták levonni maximum egy gyereknél.
2010. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 7éve váltam el akkor volt a kisfiam 5éves.A bíróság 10ezer ft-ot állapított meg(minimum),volt férjem vállalkozó volt,azt hozzá teszem! Nos nekem annyit is adott aztán egyszer szóltam neki,hogy emelni kéne,azóta 12ezret kapok...nagyon-nagyon kevés,a mai 11-12éveseknek már igényeik vannak:) ha az apjánál van és,elmennek valahova,pl,most volt a tescoba akcióban kabát 3000ft-ért,kérdezte a gyerek az apját megveszed? Nem most nincs pénzem,de ez mindig mindenre a válasz,én,mi a 12ezren kívül semmit nem kapunk,szerintem azt sem tudja mekkora a gyerek lába:(

üdv

2010. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!