Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek cisztákkal a...

Szerintetek cisztákkal a petefészkemben mennyi az esély a gyerekre?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor egy egészséges nő esetében egy 20% körüli ha nem védekeznek egy hónapban.

Nekem az orvosom valami olyasmit mondott,hogy a ciklusok 80%-ban nincs peteérésem.

Szóval nagyjából 2-3 hónapban ovulálok egy évben.

Ez mennyire számít rossznak?

Nagyon elkeseredtem amikor ezt kimondta…


2023. máj. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

50%


Van, aki simán teherbe esik így, más meg lombikkal sem. Nem lehet megmondani, kinek sikerül.

Ismerek olyat, akinek azt mondták, lombikkal sincs esélye, de aztán természetes úton sikerült.

Másnak meg nem volt "komoly" eü indoka, mégis a sokadik lombik lett eredményes

2023. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor megállapította az endokrinológus-nőgyógyászom, hogy tele lettem cisztákkal, pcos gyanús lettem. Szabálytalan ciklusok, valószínűleg peteérésem sem volt. Azt követő második ciklusban mégis megfogant a babánk. Inozitolt+barátcserjet alkalmaztam, nekem segített.
2023. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanannyi, mint ha nem lennének (feltéve, hogy a partner nemzésképes, nem dohányzik).
2023. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tele volt cisztákkal a petefészkem, ciklusom 1 évig nem is volt. Diétáztam és aviva tornáztam, amivel a kontrollvizsgálatra eltűnt az összes cisztám, és rendszeres lett a ciklusom. 2 gyerekem van, és azóta is tünetmentes vagyok, ennek már 11 éve.
2023. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!