Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Drogot fogyasztottam a terhess...

Drogot fogyasztottam a terhességem elején. Már biztos, hogy rossz anya leszek?

Figyelt kérdés
még a terhességem elején elmentem partyba ahol minimális drogot fogyasztottam,annak ellenéra hogy tudtam hogy babát várok.azóta nagyon megbántam és mindenem a születendő gyermekem lett,ezért is gyötör a büntudat.soha nem fogom magamnak megbocsátani ezt a baklövést.20 évesen nagyot hibáztam.helyrehozható még a hibám? nagyon rossz ekkora büntudattal várni a kis csöppséget.
2008. jan. 4. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia mai megtörtént azon már hiába bánkódsz ha tényleg jóvá akarod tenni akor mostmár csak a kicsire koncentrálj és ara hogy ne idegeskedj mert azzal nem teszel jót neki légy vidám hogy érezze hogy jól vagy és igy ő is jól lesz a drogot pedig felejzsd el és minden káros anyagot hanyagolj most ő a fontos és szerezsd meglátod meghálája jó baba várást vigyázz magatokra
2008. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Valószínűleg nem ártottál vele a kicsinek,de tudnod kell felelősséggel tartozol érte.

Én is dohányoztam a terhességem elején és nem vetettem meg az alkoholt és a rendszertelen éltevitelt sem.(De én nem tudtam,h jön a baba,így a hetedik hétig.)Drogból sosincs kevés vagy minimális.Nagyon figyelj arra,h ezután se drogozz..

De ezen már ne emészd magad!Amit megtehetsz az az,h a születendő gyermekedért megígéred,h sohatöbbé drog!Örülök,h benőtt a fejed lágya.Még időben!

2008. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

A válasz igen,már most rossz vagy!

Szegény gyerek!

2008. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Az elötem szólónak csak annyit, hogy ne itélkezzen olyan dologról amiről nem tud semmit.Nem tudhatod milyen lelki állapotban volt a lány, mi zajlott le benne.

Most már megbánta és sztem ugyanolyan jó anya lesz belőle mint bárki másból.Te nem hibáztál még sosem?

A bűntudat jogos de azzal teheted jóvá, hogy mostantól nagyon vigyázol magadra és semmi káros dolgot nem teszel a bébi ellen.Továbbá születés után nagyon szereted:)

Ne emészd magad.!

2008. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Helyrehozható még a hibád ne félj! Még csak most kezdődik igazán minden!:) Nem lesz semmi baj, ha iylen lelkiismeretes maradsz mint most! Mellesleg mindenki követ el hibákat, és főleg oylan fiatalon mint Te! Szeresd a babát és akkor nem lesz semmi baj!

A 2vel fentebb szólónak pedig: Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess! Egyszer majd Te is ilyen helyzetbe kerülsz majd valahogy és akkor majd neked se bocsát meg senki, ha így viselkedsz!:@

2008. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó lenne tudni, mi az a minimális drog, de valszeg nem lesz baj, ha innentől minden oké. Szóval ne aggódj
2008. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudhatod milyen lelki állapotban volt a lány, mi zajlott le benne."

Kérdezem én minek kell ahhoz történnie hogy drogozzon?

nekem ne mondja senki hogy az megoldás!

És a másnap?

ugyan már!

szerintem ha a terhesség elején volt akkor nincs baj.

2009. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!