Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erdei vezetéknévhez melyik...

Erdei vezetéknévhez melyik név paszolna a legjobban?

Figyelt kérdés

-Lili

-Liza

-Léna

-Petra

(Külön nem kell őket vélenyezni, elég csak a kérdésre válaszolni.) :)



2022. dec. 23. 18:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
9.Pedig szerintem passzol nehan főleg az L betusek. de úgy néz ki én is "süket vagyok"...
2022. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%
Erdei Lilit ismerek is. Jó név, ha nem zavar, hogy már van ilyen.
2022. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%

7. vagyok, lehet, hogy kitörlődött valamelyik válasz, és én már egy másik #hetes vagyok; de még annyival kiegészíteném, hogy a Petrán kívül nekem az összessel úgy hangzik a vezetéknév, mint valami kis mesebeli kobold. :):) [ Nem bántásból írom, hanem kedvesen szeretném. ]


Ilyen tekintetben -meg egyébként is szerintem az a legszebb

-Petra a legjobb

-Léna kb holtversenyben van a Lizával

-Lili a harmadik.


Egyébként szerintem a Lili név önmagában, ami nem Liliána/Lilla/ilyesmik, tehát szóval, a Lili nekem túl kislányos

A Léna nekem túl kemény, -meg túl "erőltetetten vagány" -hangzású; a Liza is kicsit becenévszerű, de nem hangzik rosszul, ez még oké.


Szóval a legszebb a hangzása szerintem a Petra névnek, és az is megy a legjobban a vezetéknévhez, szerintem -komolyságban

A másodikból a Léna és a Liza közül Liza lennék szívesebben

Lili meg önmagában nem szeretnék lenni. De még mondjuk az Erdei Liliána is kicsit még ilyen erdei manósan hangzik. :):)


Bocsi,ha valami nem jót írtam, bocsi, ha valakit megbántottam.

2022. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

10es az enyémet nem hinném, nem gyakran kommentelek. De ezek szerint másoknak is ugyan az a véleménye.


És de, a Lili,Liza tipikus kislány név. nekem mindegy, mindenki úgy hívja a gyerekét ahogy akarja, de nekem akkor is komolytalanok.

2022. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
14-érdekes ezt hallani, a lányom Liza és dolgozik de sosem nem vették őt komolyan, nem a név számít szerintem :) Lehet másoknak kislány név de nem nekik kell hogy tetszen amúgy se. Másrészt pedig valóságban sose hallottam ezt a dolgot szerintem ezt max itt anonim oldalon szokás mondogatni, lányomnak se mondtak ilyet egyszersem. És igazad van mindenki ugy hivja ahogy akarja de ezek még mindig jobban mind a bizonyos agrippina, dzennifer és társai :D
2022. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
24%
Erdei Virág
2022. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
58%
16.Ez aranyos is lenne bár egybe cseng hogy erdei virág tudod mint erdőben levő virág de ötletes
2022. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%
Akik kislányosnak tartják a Lili és Liza nevet, nem hallottak még pl. Lukács Liza elismert pszichológusról? Vagy olyan színésznőkről, mint pl. Lily James, Lily Collins?
2022. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindegyik passzol a vezetéknévvel, talán a Lili a legkevésbé a sok i miatt. Erdei Léna, Erdei Petra, Erdei Liza jól hangzik, ezek közül a Lénát választanám.
2022. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

Erdei Virág Jázmin


Szerinted amúgy véletlen írtam a Virágot? 😂😂


Kérdező : Ha mindenképp ezekből kell választani akkor Petra

2022. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!