Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet fogamzásgátlót...

Hol lehet fogamzásgátlót beszerezni? Magánrendelést kikerülve gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sztk
2010. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Victory82 ***** válasza:
Szia!Bemész a nőgyógyászatra valamelyik kórházba,ahová tartozol.A doki megvizsgál és ír fel neked gyógyszert!Nálunk legalábbis így működik:)Üdv.Viki.
2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
házidoki?
2010. szept. 30. 22:11
 4/10 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem a nőgyógyász írta fel először,szerintem ez máshol is így van.Meg kellene hogy vizsgáljon,mert nem mindegy milyen gyógyszert ír fel!Amit nekem írta doki,azt utána is csak ő írhatta fel,házi doki nem.De ez gyógyszerenként változhat.Viki.
2010. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én 2évig Harmonetet szedtem,szóval nem most lenne az első levél!!! Csak kismamság miatt kihagytam.
2010. szept. 30. 23:39
 6/10 Victory82 ***** válasza:
Szia!Akkor érdemes megkérdezni a házi dokit,hogy felírhatja-e vagy csak a nőgyógyász,mert ahány gyógyszer,annyiféle szabály!Viki.
2010. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kiírhatja a háziorvos is. Nekem volt kb. 1 év folyamatos sorban állás a nőgyógyászaton, mire kiderült, hogy a háziorvos is felírja.
2010. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tinker Bell ***** válasza:

Nekem is kiírja a háziorvos. De természetesen évente egyszer eljárok rákszűrésre a nőgyógyászhoz.

Menj el a nőgyógyászodhoz és kérj tőle receptet, aztán menj a háziorvoshoz, mondd neki, hogy mostantól ezt szeded és amint felvitte a rendszerbe, hogy milyen gyógyszert szedsz onnantól kiírhatja ő is.

2010. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak magánnőgyógyász van, bármelyik másik is felírhatja. Főleg ha megmondod, hogy korábban milyet szedtél, és újra azt kéred, sok esetben csak simán felírják és kész.
2010. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A háziorvos is felírhatja, csak nem szeretnek vele foglalkozni a drágák. Van egy pár magán patika is, ahol vény nélkül is ki adják, ha az ember egy kiscit könyörgőre fogja.
2010. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!