Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen zenéket szeret a...

Milyen zenéket szeret a gyereked? Milyen énekeseket/együtteseket szokott hallgatni?

Figyelt kérdés

Kinél mely együttesek/énekesek a favoritok? Ti szülők, hogy álltok hozzá, nektek is tetszik az adott zene?

+ hány éves a gyerek?



2022. dec. 10. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Metallica, Slipknot, Alestorm. Ezeket nyilván szeretjük mi is.

Ha valami gyerekzene, akkor Apacuka - ez szerintünk is jópofa, Kicsi gesztenye klub - ettől falra tudnánk mászni, de elhallgatjuk, úgyis ritkán kérik.

5 és 2 évesek.

2022. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Huu, en Halasz Juditnal lemaradtam, mi ez az Apacuka meg ilyenek ?

8 eves a lanyom, a radio van bekapcsolva szuletese ota, azt hallgatjuk ami abban szol.

2022. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
8-as vagyok. Köszi, nem tudtam. Bár, ha rákattintok a 6-osnál én nem látok 66%-ot, de nem annyira fontos ez. (Bocs, kérdező.)
2022. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
Írta a 6-os, hogy az 1. valaszt is ő írta, és arra vonatkozott.
2022. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Alma együttes a gyerekdalok közül.


De általában a rádiót kérik. Gagyi de van az az "úr isten ki ez a lány" cimű dal, a hátsó ülésen énekli hangosan mindkettő, az egyik kedvencük, de van még több ilyen.

5 és 7 évesek.

2022. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Kárpátia, Lord, Road, Kowalsky

Ezeken nőtt fel.


Rengeteget tud fejből.


Gyerek együttesek nem érdeklik.

3 éves fiú

2022. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

A kamasz fiam nem hallgat semmit (nem is értem 🤷🏻‍♀️), a 6 éves Tankcsapda rajongó (én tiniként szerettem, most már az agyamra megy, kezdem érteni, mit éltek át a szüleim), nyilván cenzúra megvan, pl a mélységesen igényes új nótájukat nem hallgatja, csak amikben nincsenek csúnya szavak.

Egyébként nagyrészt azokat szereti, amiket én, rock, punk, ska, ilyenek szoktak a kocsiban szólni, ezeket végülis mindkét gyerekem szereti, de a kicsi itthon is kéri, a nagy meg magától semmit nem hallgat.

2022. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
1 éves kislányom van. Szoktunk gyerekdalokat hallgatni, de a zene neki az AC/DC és Bon Jovi. Ezekre táncikál is.
2022. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy maradi vagyok, de én Gryllus gyerekdalokat szoktam énekelni az egyévesemnek, meg gitározni. Van egy kottásfüzetünk is tőlük.
2022. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

En Queent Michael Jacksont es Elvist szeretem. Hallgatunk Mariah Careyt, Whitney Houstont es Celine Diont. Dua Lipa es Ariana Grande az ujak kozul.

A 3 evesnek mindegy, csak gyors legyen. A nagyobb rakap mindig valamire, Halasz Jutks, modt Romeo es Julia musical megy minden nap. En a gyerekzenetol labrazast kapok,talan mrg az Apacuka meg alma zenekar ugy ahogy elmegy. De halalra untam mar oket.

2022. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!