Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hónapos gyereknek milyen...

14 hónapos gyereknek milyen kifestőt, ceruzát, filcet, zsírkrétát lehet adni?

Figyelt kérdés

Elég idős már hozzá?

Van ezekből olyan amit nem baj ha megkóstol? 😅 Mindent a szájába vesz. A tollat meg a papírt is veszi ki a kezünkből, ő is akar rajzolni már. Jó lenne valami neki való.


2022. nov. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifestő teljesen felesleges ennyi idős korban szerintem. Kislányom lassan 2 éves, egy ideje már "kiszínezi" amit rajzolunk, de így jobban közös program, mintha színezőt kapna.

Ha nálatok még nagyon rágcsálós, akkor esetleg a vízzel színezős játékot próbàljátok ki, van hozzá vízzel megtölthető toll, és ha a fehér részt összevizezi, színes lesz

2022. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten babáknak való zsírkréták, mi olyant vettünk. Kifestő még nem kell neki.
2022. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Bármit kaphat. Én adtam neki sima zsírkr3tát, filcet, ceruzát is, de csak ha ott tudok ülni mellette, mert tényleg belenyalnak mindenbe, vagy magukat festik össze. Kifestő könyvet is kapott, szerette hogy figurák vannak benne, mindegy milyet, úgysem tudja még megfelelően használni. Két évesen is csak.mindent lesatíroz, de ügyyesedik azzal is hogy lapozgat, így jó egy régi naptár, iskolai füzet is.
2022. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom nyáron kapott crayola filceket (imádom, hogy még róla is le tudom mosni seperc alatt), firkált vele papírra, asztalra, magára. Most az aquadoodle szőnyegen gondolkozok, hogy vegyek e.
2022. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!