Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet, neveket javasolt...

Milyen nevet, neveket javasoltok, ha nem akarunk kiszúrni a gyerekkel, azaz ne essen sátoros és más ünnepekre a névnapja, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
születésnap várhatóan június vége
2008. dec. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem írtad, hogy mid lessz? Nekem kisfiam született, mi a Sebastián nevet adtuk neki. Ö októberben született és január 20.-án tartjuk majd a névnapját. Nekünk ez a név tetszett és illett a vezetéknevéhez. Ha kislányom lett volna, akkor Sofie, Vanessa, Karolinka, vagy Vivien közül vállogattunk volna, de nem jött össze.
2008. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Dominik a kisfiam, és Lilien a kislányom. Én nem szeretem sem a tul divatos, sem a túl egyszerű neveket.Dominik augusztus 4.-én van, Lilien julius 27.-én. Semmilyen ünnepbe nem ütközik.

2008. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kisfiam Szabolcs.A 8hetes kislányom Lili Vivien :)Sok szép név van szerintem..

Minden jót,Boldog Karácsonyt

2008. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyisd ki a naptárt, és az ünnep és egyéb nem kívánt napokra eső neveket írd fel, hogy na azokat biztos ne adjátok. Ez a legegyszerűbb megoldás:)
2008. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! ha jól számolom 3 hónapos terhes vagy (kb13 hetes) úgyhogy nehéz lenne még megmondanod "mid lesz" :)... Szerintem ne dátumhoz kössétek a nevét (névnapját), hanem hogy mi tetszik nektek a pároddal. Ki fog vele foglalkozni, ha ünnepre vagy bármilyen jeles napra esik? Szerintem ha bemutatkozik, abból úgysem tudja senki mikor van a névnapja, persze ha pl Szilveszter....:) De szerintem az a fontos hogy nektek tetsző név legyen. Ötletek pl.: Milán, Nimród, Álmos, Ádám, Enid(honfoglaláskorabeli lánynév), Írisz, Luca, Panna, Hanna

de majd írd meg ide mi lett! :) Bármit választatok sok boldogságot hozzá!

2008. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia mi Bendegúz Krisztiánt adtunk neki,névnapja május 7-én van,házassági évfordulónk meg 8án.De szerintem se azzal foglalkozz,hogy milyen napra esik,inkább hogy jól csengjen az egész neve.Ha lány lett volna Liza vagy Lili lett volna
2008. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!