Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondasz véleményt a következő...

Mondasz véleményt a következő kocsikról? (lent linkek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


5hós 6kilós babának vennénk meg.S lehetőség szerint jó sokáig használható legyen.Segitsetek! Köszönöm előre is a válaszokat:


2010. szept. 24. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pont olyan van, mint a 2. link (bébégo), piros-kék.

Kb 8 hótól használjuk, még mindig, lassan 22 hós a lányom.

Könnyű tolni, könnyű az egész kocsi, egyszerű összecsukni, kis helyen elfér.

Ledönthető vízszintig, így aludni is tudott benne a lányom. Van hozzá esővédő, lábzsák, bevásárlórész.

Szerintem klassz kis kocsi, semmi extra egyébként.

5 hóst már bele tudsz rakni, mivel le lehet dönteni teljesen.

Hát annyi, hogy a kis bolygókerekeket nem tudtam tolni a nagy hóban, így amikor esett a hó, elővettem az első nagykerekű babakocsinkat.

2010. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 3. nagyon tetszik. Szerintem 5 hósnál még praktikus, ha két irányból tudod tolni. Meg a kinézete is nagyon tetszik :)
2010. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a harmadik babakocsi "elfogyasztása" után tanácsolni tudok: legyen könnyű (kb.6-8 kg max.), mert előfordulhat, h. egyedül kell fel-le lépcsőzz, buszozz stb. vele, legyen nagy bevásárlóhálója/kosara, jó ha 2irányból tolható, mert még kicsi a babád, kicsire lehessen csukni ha autóban kell szállítani, legyen 5pontos biztonsági öve, kukucskáló a kupolán, esővédő, lábzsák. Hirtelen ennyi jut eszembe. Ha vmelyik megfelel ezeknek a kritériumoknak, vedd meg mindenképp! :)
2010. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért szeretnék én is uj kocsit mert a mostani dög nehéz s semmit nem tudok egyedül vele csinálni:(( Bevásárlókocsi még nem is annyira,de majd meglátjuk.Holnap elmegyünk ebbe a boltba s kiderül.Igy kép alapján meg leirás alapján a 28500as ami szóba jön,meg a 21500as és a 19800as...
2010. szept. 27. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettük a 3.linken szereplő kocsit. Kicsit nehéz volt összeszerelni de sikerült és vmi gyönyörű.
2010. szept. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!