Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okozhat a pajzsmirigy problèma...

Okozhat a pajzsmirigy problèma, esetleg fogamzásgátlò ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Hiába alszom, fáradtnak èrzem magam. Hullámzò a hangulatom, amit általában a fèrjem befolyásol. Rengeteg a nèzeteltèrèsünk, a vita. Mindenki egymásra mutogat, de most ez hosszú lenne. Lènyeg, hogy sokszor már úgy èrzem nem bìrom elviselni. Szerinte utálom, mert csak az magyarázza meg, hogy állandòan belekötök, bántom. Pedig nem. Szeretem, ő sem akar válni, èn sem, de ez ìgy nagyon depresszìv hangulatot szül ès legszìvesebben csak lesnèk ki a fejemből nèha. Erőtlennek èrzem magam, nem hallgatok zenèt sem már. A kisfiunkkal is türelmetlenebb lettem, az sem segìt, hogy a fèrjemnek nagyon hamar elfogy a türelme, ha a fiunk pl rajta ugrál, vagy rosszalkodik. Amúgy jò apa, de amint kis ördöggè változik a gyerek nem tudja kezelni, kiabál rá olykor. Bevallom nèha nekem is elszakad a cèrna. De már nem tudom mi van velem, hol jò a kedvem, hol semmilyen. Mindent ellátok, járunk ki, strandolni. Anyòs is besegìt, a szüleimmel is szoktunk programozni. Ilyenkor semmi gond nincs,kisfiam ès èn is jòl elvagyunk, jòl èrezzük magunkat. Ha hètvège jön a fiunk hisztisebb, kezelhetetlenebb. Pedig imádja az apját, ő is altatja sokszor, mert most apás. Fogamzásgátlòt szedek, èrdemes volna hormonokat nèzetni? Èn egy energikus, nagyszájú, mosolygòs nő voltam, most semmi önbizalmam, sok sèrelem èrt, de fèrjem mindig azt mondja jò èletünk van, anyavilag is, ami igaz is, de mègsem tesz boldoggá már ez. Hajnali 4-től este 6-ig melòzik a fèrjem. Sok volt ez a másfèl èv, egy rossz alvò gyereket kaptunk, a fèrjem kiköltözött a kanapèra, mert hát melòzni kellett, re geteget segìtett, nem mondom, de valami megváltozott bennem. Bocsánat, ha kusza, maga az èletünk is kusza most. Anyòsom állandòan azt szajkòzza, a nő dolga tenni a bèkèèrt, ne veszekedjek, ha úgy is gondolom nekem van igazam, nèzzem a gyerekem ès a saját lelki bèkèm, minsenünk megvan, engedjek a makacs fejemből, ne akarjam az utolsò szòt. De ha úgy èrzem valaki ok nèlkül igazságtalan velem vagy sokat bánt akkor ...?
2022. júl. 25. 13:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm. Első körben a szervi problèmákat szeretnèm kizárni, mert van pár tünetem mèg pl újabban nem bìrom a meleget, heti szinten fáj a fejem, bőr szárazság, állandòan kiszárad az ajkam, a körmeim "csìkosak", hullik a hajam. Lehet persze, hogy minden rendben lesz, akkor pszichològus segìtsègèt fogom kèrni...
2022. júl. 25. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!