Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lipri krémet hogy alkalmazzáto...

Lipri krémet hogy alkalmazzátok vérvétel előtt a gyerkőcnél?

Figyelt kérdés
Az orvos ajánlotta ezt a krémet,hogy a 3 évesemnek ne fájjon a vérvétel ha megyünk.Vettem is, de csak most olvastam el a betegtájékoztató és az úgy abszolut kivitelezhetetlen.Hogy kenjem fel 1 órával előtte ha azt sem tudom hogy honnan vesznek neki vért, illetve mikor kerülünk sorra?Eddig még csak egy alkalommal történt vérvétel de akkor a karjából és a kézfejéből is vettek.Aki esetleg már tapasztaltabb ennek a használatában leírná hogy csinálja?Valóban kell egy óra mire hat?Tényleg le kell tapaszozni a bekent felületet?
2022. máj. 30. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Sose szerintem gyorsabban vége nelküle és kb el is felejti.
2022. máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
67%
46 éves vagyok sohasem hallottam róla egyetlen gyerekorvostól sem,és a kórházban sem.A vérvétel különben inkább ijesztő,azon nem fog segíteni.
2022. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges.
2022. máj. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem is új dolog volt amikor a doki mondta 😅 de gondoltam egy próbát megér.Azonban lehet hogy csak pénzkidobás volt.
2022. máj. 30. 06:30
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg tök jó dolog, igaz én védöoltás előtt szoktam használni a lányomnál.

Értelmes, okos lány de sajnos annyira tűfóbiás hogy képes elájulni.

Ha ennyivel meg tudom könnyíteni akkor miért ne? Én rákérdeznék a vérvételen hogy ilyen esetben tudnának-e egy kb időpontot mondani.

2022. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Kapott legutóbb. Ugyanúgy ordított,ugyanúgy le kellett 2 embernek fogni. Ugyanis a krém csak a bőrfelszíni fájdalmat szünteti meg. De ahogy a tű átböki a bőrt,onnantól érez ugyanúgy mindent.

Szóval nem ért semmit.

2022. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

5!


Ha tűfóbiás, akkor magától a tűtől fel, ergo egy krém nem fog segíteni rajta.

2022. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Pénzkidobás. Magamnak vettem a lombik stimuhoz, gonoltam napi több szúrásnál már kelleni fog. Hát semmit nem ér.
2022. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Ja és kézfejből sose engedném a vérvételt. Gyerekkoromban engem is ott bökdöstek, azóta is tűfóbiám van, ájulok a vérvételeken. Soha meg nem engedem hogy engem vagy a gyerekeimet ott böködjék.
2022. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
9, remélem, nem jött össze a gyerek, kár lenne ilyen hülyének
2022. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!