Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Minimax-on vetített Szezám...

A Minimax-on vetített Szezám utca részeit meg lehet venni DVD-n?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem biztos ( múltkor láttam már az " Eperke " c. rajzfilmsorozatot is dvd-n ).
2010. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A keresőben én is próbálkoztam, sőt rendeltem is már dvd-t (Elmo megmenti a Karácsonyt, Felejtsd el a pelust, Elmo szeret téged) de ezek nem azok a részek amiket a TV-ben vetítettek!

2010. szept. 16. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat közül amiket a tv-ben adtak,csak egy pár dvd van amit meg lehet vásárolni... A Szezám utcából kettőt adtak ki,az Elmo-ból négyet(Háziállatok,Menjünk a szabadba,Ébredj Elmoval,Kettő van belőle),és akkor a hosszabb Elmos mesék vannak még,A felejtsd el a pelust,A varázslatos szakácskönyv,Elmo megmenti a karácsonyt,és a Várd a karácsonyt Elmoval.A többit max letölteni tudod valahonnan.
2010. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. szept. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!