Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiamat egyedül nevelem...

Kisfiamat egyedül nevelem milye4n támogatásokat vehetek igénybe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az önkormányzatnál.Megkérheted az emelt családit, lakásfenntartási támogatást,nekem ennyi infóm van.
2010. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magasabb összegű a családi pótlék.

Az, hogy egyedül neveled, nem jelenti automatikusan, hogy rászorultabb vagy anyagilag, mint bárki más, tehát egyéb támogatás az mind jövedelemfüggő és nem házasságfüggő.

2010. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Családi pótlék kb. egy ezressel lesz magasabb, ha megigényled. Más nem jár konkrétan azért, mert valaki egyedülálló, igaz, amúgy sem sok.

Én ezen kívül még kapok 4000 forint lakásfenntartási támogatást az önkormányzattól, semmi egyéb nem jár nekem, mert hát nincs más. Ja, de, a bölcsiért nem fizetek, azt az önkormányzat állja.

2010. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!