Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj? Mit...

Velem lehet a baj? Mit csináljak hogy pozitív napok teljenek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nálunk az a probléma jött, hogy elvesztettük a babát. 7 hetes volt, nem nagy igaz, de én már mint anyuka elkezdtem kötődni hozzá amint meg hallottam a szív hangját. Első terhességem volt.

Na most sajnos egyik napról a másikra el kezdtem vérezni. Be rohantam a sürgősségire, ott megvizsgált stb. Aznap 2x mentem be, illetve rá még 3 nappal később mert durvább darabos vérzés jelentkezett.

Na de itt nem ez a lényeg.


Vasárnapi vizsgálaton doki kiderítette nem él már a baba, nincs szív hang. Szerdán UH kontroll..

A másik doki megerősítette amit vasárnap mondott a doki hogy: sajnos nem él a baba, nem fejlődik tovább.. így akkor műtét.. visszamaradt vetélés nevezetű műtétre várok.

Na és innét kezdődik a bibi..


Férjem mióta tudja hogy ez a baj van, azóta csúnyán kifordult magából. Folytonos vitatkozás ami majdhogynem veszekedésbe torkollik. Minden egyes apró kis dolgon kiakad, és arról vitatkozik perceken keresztül.. nincs úgy nap hogy reggel és este ne kössön belém..(egy apró kis hülye gondolatával) most példát nem tudok mondani, de ezek az összeröffenések azóta vannak mióta elment a pici.. SZERINTETEK MI OKBÓL ILYEN VELEM? Ha hozzám szól mert valamit kérdez, vagy mond azt is bunkó stílusban teszi. Én próbálok megértő és kedves lenni, de én úgy gondolom, ez pont fordítva kéne hogy így legyen..mindegy. Úgy viselkedik mint egy hisztis kislány..

mesélhetnék én itt regényeket hogy jobban megfogalmazzam itt a problémám, de már nincs hozzá idegzetem.

Nem telik úgy el nap hogy ne sírnék a pici elvesztése miatt, de pluszba még rájön a férjem hisztije.


Igazából csak annyit szeretnék megtudni, hogy MIVEL és HOGYAN tudnám megakadályozni ezeket a vitákat? Szerintetek? Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok vagy hogy kezelnétek?


2022. márc. 19. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagytok, szánjátok rá az időt, hogy komolyan elbeszélgessetek az érzéseitekről és magáról a kapcsolatotok jövőjéről.

Neki is vannak érzései, lehet, hogy ő is beleélte már magát az apa szerepbe és most nem tudja feldolgozni a veszteséget. Vagy most jött rá, hogy ő igazából nem is akart családot.

2022. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Először is sajnálom, hogy ezen kell keresztül menned!

Az első terhességem nekem is missed ab lett, tudom min mész keresztül.

Azt kellene kideríteni, hogy a férjed azért viselkedik-e így, mert nem tudja hogyan dolgozza fel a történteket és nem tudja hogy fejezze ki jól az érzéseit, vagy pedig azért, mert téged okol az esetért. Nagyon nem mindegy, mert ha az utóbbi eset, akkor én erősen elgondolkodnék, hogy akarok-e bármit is ettől a férfitól!

2022. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!