Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Schneider Júlia győri doktornő...

Schneider Júlia győri doktornő váladék lesziváson kívül és a csontkovácshoz küldésen kívül csinál még valami más terápiát?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem ismerem , soha nem voltam nála, de ha van face-d és belépsz ebbe a csoportba: [link]

és beírod a nevét, bár nem mostani posztok, de "érdekes" volt annak idején olvasni ahogy az anyukák sorra jönnek rá, hogy minden gyereknek "csontkovácsra" van szüksége aki hozzá megy...

2022. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


2016 május 10 .. 180 hozzászólás....

2022. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(Add meg kerlek a csoport nevet is, mert nekem a linkre nem tolti be.)


Nalunk mindharom gyereknel ezt tartotta megfelelo terapianak. Kisebb vagyonert voltunk nala haromszor, tobbet nem voltam hajlando menni. Nem tartom jo szakembernek, azzal egyutt sem, hogy az eloadasaiban vannak nagyon jo meglatasok - a gyakorlatban sajnos mar nem olyan alapos, mint elmeletben.

(A csontkovacsolasrol meg kulon megvan a velemenyem.)

2022. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Baba-Mama fórum Győr (ADÁSVÉTEL MENTESEN) így keresd..

mint írtam én soha nem voltam nála, így személyes tapasztalatom nincs! de ha belépsz a csoportba és megkeresed és elolvasod miket írtak róla évekkel ezelőtt is... elgondolkodtató..

2022. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtatok. Elolvasom a hozzászólásokat. Sajnos így második alkalom után nekem is az a meglátásom, hogy.... Kicsit pénzszagú a dolog. Az előadásaiban én is látok jó meglátásokat, de valahol az nem tetszik, hogy mindenkinél ugyanaz lenne a probléma.??
2022. márc. 13. 12:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem találom meg ezt a csoportot
2022. márc. 13. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi, most nézem, hogy privát a csoport és csak meghívással lehet bekerülni... kérdezzetek rá, az ismerőseitek közül tuti van aki tagja és meg tud hívni titeket..
2022. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Minket is elkuldott oszteopatiahoz... Tényleg érdekes, hogy mindenki ott köt ki.. Szerintem az egész egy nagy humbuk. Járunk beszédinditó tornára és ott istenitettek ezt a nőt, hát már az, hogy elker ennyi pénzt és agyonhasznalt és hiányos jatekai vannak már kiabrandito volt. Többet nem megyünk.
2023. jún. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Mi sem mentünk többet hozzá, szerintem pénzlehúzás az egész. Azóta logopédus segít nekünk inkább és jelentős a változás.
2023. jún. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!