Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves kor alatt milyen...

7 éves kor alatt milyen hosszú hajú frizurát engednél meg a fiadnak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

7 éves kor alatt a gyerekek olyan frizurát hordanak, amit a szülö akar, ilyen idösen nem a gyerek szokta eldönteni, legfeljebb megmondja, mit szeretne.

De ha neki valami határozott elképzelése van, akkor értelmes szülö nem ellenkezik.

2022. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Amilyet szeretne. 3 évesen eldöntötte, hogy hosszù hajat szeretne. Most 6 éves és a háta közepéig ér a haja. Általában felkötve hordja, mert oldalt és hátul fel van nyírva a haja.
2022. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Amilyet csak szeretne.


A haj viselése egyébként egy tök jó önkifejezési lehetőség bármiféle hosszútávú következmény nélkül.

2022. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én engedném neki. Az én baráti társaságomban is sok hosszú hajú pasi volt, nekem is 1 kivételével csak hosszú hajú pasijaim voltak. Amúgy, mivel 7 éves lenne, így oldalt felnyírt, 1cm max és olyan 10 cm copfot ajánlanám. Hosszú, de mégis fiús. Amúgy nem korlátoznám, ha nem túl extrém hajról lenne szó, amilyet akarna, lehetne olyan. Az én anyám kegyetlen volt velem és az ikernővéremmel gyerekkorunkban. A nővérünknek szép hosszú haja volt nekünk meg aljas módon szó szerint tüskésre nyírta a hajunkat 10 éves korunkig, hiába sírtunk, hogy nem akarjuk és hogy csúfolnak vele. Élvezte kb. hogy szenvedünk. Azóta is utálom a rövid hajat, vállig érő hajnál rövidebb sosem volt, most is a hátamig ér. Lehet azért van az, hogy pasikban is csak a hosszú haj a nyerő nálam. Szóval ha lesz gyerekem, olyan haja lesz, amilyet akar, kivéve, ha nagyon extrém, de az is csak gyerekként. Tiniként meg max előtte megbeszéljük.
2022. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak hosszú haja van. Ő így szeretné, én pedig tiszteletben tartom. Egész életében így volt. Amikor 3mm-t szeretett volna, lenyírtam, most hogy copfja van, hát copja van.
2022. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem értem, mi baja van egyeseknek azzal, ha egy fiú hosszú/hosszabb hajat akar?
2022. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!