Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú hajú kislányodnak...

Hosszú hajú kislányodnak milyen frizurát vágattál, aki mindig csak copfba kötteti a haját?

Figyelt kérdés
Nem akarja levágatni mert szereti a hosszát, de mindig felköti mert zavarja is ha szemébe lóg. Jó volna kicsit változtatni rajta mert eltöri a sok gumizás. Fonni szoktam még, de reggelente sok idő.
2019. máj. 3. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál hármas fonás (nem parketta), gyors kifésüléssel együtt, kb. 30 másodperc. Én fodrász is vagyok, szép a hosszú haj, sokkal jobban kezelhető, mint egy rövidebb, amit normálisan össze sem lehet fogni. Frufrut lehet neki még vágni, vagy max annyira rövidet, amit még össze lehet fogni.
2019. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak mindig hosszú haja volt, és mi is kontyba fogtuk azokkal a színes textiles gumikkal. Nem törte össze a haját egyáltalán. Most már 16 éves, és gyönyörű dús, derékig érő haja van. Szerintem a gumizás nem árt neki. Az én lányom nem szerette befonva.

Amíg kisebb volt, ilyen frizurát csináltam neki: (erről a kislányról, Kaitlyn Maherről néztem le :-) )

[link]

2019. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom két copfba fonva hordta a háta közepéig érő hosszú haját. Éjjelre se bontotta ki, így nem gubancolódott össze túlságosan. Reggel kb. 5 perc volt a megfésülése, ennyit szívesen rászántam.

Mire derékig ért a haja, már saját magának fonta be.

2019. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, jöhetnek még. Annyit tennék hozzá, hogy egy fenékig erő hajat nem lehet (és aki nem akarja a fésűben látni annak nem ajánlom) fél perc alatt kifésülni.
2019. máj. 3. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen frizurát a töröt részt ,levágom itthon csak a muszáj részt engedi lányom.
2019. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is hogy 10 centit vágunk a végéből, de nem vagyunk előbbre vele, mert ugyanúgy becopfozza.
2019. máj. 3. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:

vágas egy kicsit meredekebb longbobot, a legjobb fazon, nekem és a gyereknek is az van,


elöl hosszabb, hátul rovidebb kicsit, kibontva gyonyorű(egyenesen hordja én meg hullámosan) copfozható rengetegféleképpen, lehet hajpántozni, csatolni, mindig más a lányom haja, de a favorit a két copf, az arcformájához az áll a legjobban:)

2019. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szép de kibontva nem szereti, 2 copf meg babás azt mondja.
2019. máj. 5. 07:04
 9/9 anonim válasza:

Nálam is ez volt.

De ultimátumot adtam hogy akkor rövid lesz.

Akkor egy hónapig vaksi volt a haja miatt de nem kötöttük.

2020. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!