Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarország vagy Anglia?

Magyarország vagy Anglia?

Figyelt kérdés

Hol nevelnéd fel inkább a gyereked? Őszintén egyik hely sem tűnik ideálisnak, itt Angliában jó (irodai) munkánk van a párommal, de a brexit és társai nem segítenek a társadalmi problémákon. Otthon van a család, ami nagy húzóerő, de a politika és a hétköznapi megélhetési problémák visszatartanak.

Legszívesebben Ausztriában élnék, de sajnos nem beszéljük igazán a németet és megfelelő munkához az kellene.


2022. jan. 19. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Magyarországon semmiképpen nem , akkor maradjatok Angliában de Angolal boldogulhatok Hollandiában is .


Mi Németországban élünk én csak kicsit beszélek németül.férjem jobban gyerekek.meg jól .

2022. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Egyikben sem.


Angollal miért nem mentek Máltára? Eu. Angol nyelv. Meleg.

2022. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Anglia
2022. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyik sem. Mi pàr honapon belül itthagyjuk Angliàt, eszemben sincs Magyarorszàgra menni. Ha normàlis jogàllam lenne, akkor mennènk oda.

Ausztria felmerült nekünk is, de Erdèly mellett döntöttünk.

2022. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

#4


Én meg erdélyiként Magyarországra vágyok. :D

2022. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Ausztriát nem ajánlom, mindenhonnan ki lesztek nézve, osztrák barátaitok nem nagyon lesznek, csak külföldiek (még akkor is, ha beszéltek németül, nyelvtudás nélkül pedig az ég kegyelmezzen nektek..)

Bár én Angliában is ezt tapasztaltam, de nekem fontos a közösségi élet, hogy legyenek helyi barátaim, nem tudom te hogy vagy ezzel.

Sok mindent kéne tudnunk rólatok ahhoz, hogy tudjunk segíteni.

2022. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Magyarország. Rendszerváltás óta soha nem volt ennyire élhető, mint most. Bár a választások eredményét várjátok meg, mert bolsi veszély van.
2022. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Oh, hetes, hogy vàgyom a 27%-os àfàra, a bürokràcia àltal elnyomott vàllalkozasokra, a termèszetpusztìtò nagyberuhazàsokra, a korrupciòra, arra, hogy a fèl orszàg nyomorog, a màsik felèt a szaporodàsèrt fizetik.

Ja nem, nem vàgyok vissza Mo-ra.

Betiltottàk a magàntanulósagot, nem hasznàlhatnank a fèmkeresőnket, mert az is tilos, a minimàlbèr adòköteles, soroljam mèg mi nem működik?!?!

2022. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Magyarország.
2022. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Svájc bevált az egyik rokonunknak. Ők 0 nyelvtudással mentek ki, ott tanultak meg a munkához szükségesen. Igaz gyárban meg egy műhelyben dolgoznak, de sokkal többet keresnek. Félre tudnak rakni, és viszonylag jól is.
2022. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!