Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen neveket adni?

Miért kell ilyen neveket adni?

Figyelt kérdés
Akinek nem tetszik, ne olvassa, de tényleg szeretném megèrteni! Tudom magánügy és senkinek semmi köze hozzá, de véleményre azért kivancsi vagyok. Miert kell olyan nevet adni a gyereknek hogy pl Kovacs Lorina Leila, Loretta Lili, Lilibella Léna, Kiara Mia és társai. Ezek egyesével annyira szépek, egymás mellett meg olyan mintha anyuka nem tudná eldönteni melyik nevet adja. Az emberek nagy többsége szerint ez sok. Szerintetek?
2022. jan. 18. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pontosan ezért kapja meg a gyerek mind a kettőt, mert a szülő(k) nem tudnak dönteni,
2022. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Így tetszik neki. Nekem teljesen mindegy. Úgyis csak az első nevén hívja mindenki, meg se tudod a másodikat.
2022. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azért adtunk 2 nevet, mert nem tudtunk dönteni :D Illetve én tudtam volna, csak a férjem ragaszkodott a másikhoz is. És mi pl a másodikat használjuk.

Bár azok nem ilyen jellegű nevek, csak hátha ez is lehet az indok másoknál is

2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Így egyedibbek. Kovács Lili, Kovács Lénából biztos sok van, de Kovács Loretta Liliből már kevesebb.

Ez is lehet egy indok :)

Nekem ezek nem tetszenek, de azzal nincs bajom, ha más így hívja a lányát, teljesen okés.

2022. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi azért is adtunk kettőt, mert szerintem szebben hangzott együtt. Persze nem használjuk mindkét keresztnevet, de ettől függetlenül nekem tetszett/tetszik a két név. Olívia Zoé egyébként a kislányom neve.

(Plusz a két keresztnévből cuki vezetékneve lett (Ozi), mindenki így hívja és ő is így mutatkozik be.)

Kasza Tibiek kislánya jut egyébként eszembe, Lora Bella a kislányuk és az anyuka szinte mindig Lora Bellának hívja így egybe.

2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert neki így tetszik
2022. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunknak is két neve lesz, mivel a párom külföldi így kettős állampolgár lesz a kisfiunk ezért lesz egy svéd neve is (mert apuka szeretné), meg egy nemzetközibb is, elég ha itthon a vezetéknevébe beletörik majd mindenki foga :)
2022. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
#5 Kaszáék leánya Lorabella így egyben.
2022. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8, nem, ő Lora Bella.
2022. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Még jó hogy nem egy az emberek ízlése.Nem kell megértened,foglalkozz a saját dolgoddal
2022. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!