Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy 3 hetes...

Létezik olyan, hogy 3 hetes terhes vagy csak dilis?

Figyelt kérdés
Sógornőm már kb.egy éve azt játsza, hogy ő terhes, teljesen agyára ment a dolog. Nagyon vágyik rá ezért bemesél magának dolgokat, most pl.azzal hívott fel, hogy vigyem be a városba (faluba lakunk), mert 3 hetes terhes és görcsöl. Nekem ez fura, mondom egy éve időközönként "terhes", aztán mégse és nem vagyok túl jártas a témában, de én még olyat nem hallottam, hogy valaki 3 hetes terhes. 5-6 héttől számolják nem? Beveszim szivesen, ha úgy van csak már fárasztóak ezek a dolgai.
2022. jan. 13. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem jól számolja


A 3 hetest mondóaknak az általában 5 hetes szokott lenni,

2022. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Legtöbb esetben 4 hetesen derül ki a terhesség. De a húgom pl digitális teszttel 3 hetesre tesztelte magát, ez az eredmény jött ki neki. Szóval korai pozitív teszttel még megtörténhet, hogy 3 hetesen derül ki.


Szegény sokszor kiált farkast, aztán egyszer ha tényleg segítséget kérne, nem fog kapni. Sajnálom, ismerek én is olyat, aki nagyon vágyik babára, de ő tisztában van vele, hogy így érez és tudja kezelni. Sógornődnek külső segítség kellene... Egy barátnő, rokon, orvos, bárki, aki hatni tudna rá, hogy ez így nem oké.

2022. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mensitől számolja, hanem ovutól, így 2 hét minuszban van
2022. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy honnan számolja. Hívjon mentőt vagy taxit. Ne fuvarozd, max. a pszichiátriára.
2022. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Pontosan. Az első pár alkalomnál az egész család ugrott, de most már máshogy állunk hozzá. Persze lehet elszámolja és most pont igaza van, de ha ez megint csak az agyában létező terhesség tényleg segítség kell neki. Nem egyszer beszéltünk már vele, tesóm is probál hatni rá ebben, de hát nagyon makacs.
2022. jan. 13. 13:55
 6/8 anonim válasza:
100%
Vidd kórházba és ha ott kiderül nem is terhes csak tovább küldik valahova...
2022. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha tényleg pozitívat tesztelt mindig, amikor mondta, csak pl kémiai terhesség állt fenn?
2022. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd be a dokihoz.
2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!