Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hónapos kislányomnak...

17 hónapos kislányomnak száraz köhögése van. Mivel tudom enyhíteni a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi nagymami módszer. Sertészsíros ruha a mellkasára.
2010. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sinupret csepp.Ez homeopátiás szer.De a Lándzsás útifű szirup(Dr. Theiss)szintén nagyon jó.
2010. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Lándzsás útifű szirup nem jött be és más sem, viszonta Stodal nagyon jó volt, barátnőm kisfia is azt kap, ha köhög. Én már felnőtt vagyok, de ezen kívül nekem soha semmi sem használt a köhögésre. Ez is homeos szer.
2010. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Népi gyógymódok, de nem tudom gyereknek lehet-e adni. Hagyma tea, égetett cukros tea. Gőzölni, inhalálni biztos lehet, kamillával, vagy csak sós vízzel, vagy már biztos vannak csodaszerek, amiket ilyenkor a vízbe lehet tenni.
2010. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez, 3 napja, 20 hós, lándzsás utifű bejött!!
2010. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 8. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!