Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak a tejkiütéstől...

Kislányomnak a tejkiütéstől nagyon száraz lett a bőre. Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Aloe first-t használtam, de az is szárította, illetve méhpempős aloe krémet.
2008. nov. 24. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kiszáradásra a gyógyszertári fürdető kenőcs volt a legjobb!Pár nap alatt mindig elmúlt a kisfiam arcán a kiszáradás.
2008. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Gabi lanolinos hozta helyre,most pegig az arc-és testápolóját használom.Fontos a gyakori krémezés.
2008. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Babé olajos fürdetőt ajánlom. Ezt használjuk első naptól kezdve, mert nagyon száraz volt a bőre a kisfiamnak. Ezen kívűl nem is kenegetem semmivel a bőrét (kivéve popsikrém, de abból meg a gyógyszertárit nem bírja a popsija, ezért sudocremet használok rá), és gyönyörű szép tiszta a bőre (4 hónapos).
2008. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem annak idején azt tanácsolta egy itteni anyuka, hogy minden szoptatásnál kenjem be anyatejjel. nekem bevált.
2008. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. nov. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!