Munkahely keresés?

Figyelt kérdés

Kevés havonta a családi kasszában a gyes és a férjem fizetése.

Ki mit dolgozik gyerek mellett?

Sajnos szakmám nincs csak érettségim!

Ti az új munkahelyen elmondtátok hogy kisgyermek van a családban?



2021. nov. 27. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónő vagyok. 6 órában mentem vissza a két gyerek mellett, ez azt jelenti, hogy átlag 10-12 nap dolgozom egy hónapban 12 órában. Egyáltalán nem számított, hogy vannak gyermekeim, termesztésen nem tagadtam le.
2021. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ügyélszolgálatos melókat szoktam végezni. Még jó, hogy elmondtam, hogy gyerek van a családban, plusz szabadnapok, adókedvezmény, céges mikuláscsomag, iskolakezdési támogatás, és nem csodálkoznak, hogy hová akarok én menni május elején délután négyre. :)
2021. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyelvet tanítottam iskolában, nyelviskolában és magánban. Természetesen tudták, hogy van gyerekem.
2021. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Asszisztensnö vagyok egy magánklinikán, 8-4ig dolgozom.

Természetesen elmondtam hogy van gyerekem.

2021. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Engem visszavett a munkahelyem, ráadásul előléptetéssel, mert mikor mentem vissza ment el a korábbi főnököm külföldre, így az ő helyét kaptam. 8-14 a törzsidőm amit bent kell lenni, utána még kb 17ig telefont köteles vagyok felvenni.

Hát a gyes tényleg nagyon kevés, pedig a férjem nem minimálbért keres hanem 340 ezer körül, de gyessel nézve nem lenne 400 a bevételünk, hát kb 0ra jönnénk ki minden hónapban. Azért nem mindegy hogy van a 37e gyes meg családi pótlék mellett egy 400 ezres fizetésem.

Gyereket nyilván tudták, hogy van

2021. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj el bármit ami van, akár gyári munkát, közben pedig tanulj valamit és jobb kilátásaid lesznek
2021. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En egy boltba mentem elado-penztarosnak reszmunkaidoben.
2021. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Hipermarket 6 órában, 3 alsós gyerek mellett. Aki akarja, megoldja.
2021. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hiába írja itt le valaki, hogy ő orvos, vagy körmözik, vagy én, hogy kommunikációs asszisztens vagyok, mikor mindhez tanulnunk kellett. Inkább az a kérdés, hogy neked milyen lehetőségeid lesznek az adott környezetben egy érettségivel. Mivel foglalkoztál gyerek előtt? Oda nem tudsz visszamenni? Nagyvárosban laktok vagy faluban (utóbbiban nyilván kevesebb az álláslehetőség)? Mihez értesz? Beszélsz nyelveket, tudsz varrni vagy ilyesmi? Ezeket kellene átgondolni és az alapján keresni munkát. Hiába írja le valaki milyen jó pénzt keres gyógyszerészként, nyilván neked belátható időn belül kellene munka úgyhogy nincs x éved gyógyszerésznek tanulni. Viszont ha már lesz munkát tényleg kereshetnél egy tanfolyamot vagy ilyesmit és képezhetnéd magad, több lehetőséged lenne úgy.
2021. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eltitkolni a gyereket értelmetlen és kb lehetetlen egy munkahelyen.

Próbálj legalább vmi OKJ_s tanfolyamot elvégezni sztem.

2021. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!