Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretni fogom majd a gyerekem...

Szeretni fogom majd a gyerekem, ha amúgy nem bírom elviselni az idegen gyerekeket és irritálnak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Majd kiderül.

Aki igenre szavazott az miből következtet erre?

Mert a "sajátodat majd szeretni fogod" szöveg nem mindíg jön be..

2021. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szerettem a gyerekeket. De ezt értsd úgy, hogy a babáktól konkrétan 'féltem', a saját keresztlányomat sem fogtam meg nagyon sokáig.


Aztán megszületett a fiam. Én nem hittem soha, hogy létezik ilyesfajta mély szeretet.


( a többi gyereket továbbra sem szeretem 😂 )

2021. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem...
2021. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Van egy ismerősöm, mindig utálta a gyerekeket, nem is akart sajátot. Terhes lett, abortuszra akart menni, de jött a duma "a sajátodat majd szeretni fogod". Nem így lett. Semmi nem változott. A gyereket az apánál hagyta és lelépett. Fél éves kora óta nem látta a gyerekét és nem is kíváncsi rá.
2021. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen létezik, de azért ez a ritkább.
2021. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet tudni
2021. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele és a sajátomat imádom. Az idegen gyerekek vagy közömbösek (pl. csöndben van, vagy nyugisan elvan, akkor nem zavar, a babákkal sincs bajom, amíg csöndben vannak, de nem mindegyik cuki távolról sem) vagy idegesítenek (egyaránt idegesít a visítás, nyekergés, éneklő beszéd és a koordinálatlan, kesze-kusza mozgásuk). De a sajátomat tudatosan akartam és szeretem is. Ő nem idegesít. Ennyi.
2021. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nézd. Ha vágysz a gyerekre, várod őt akkor szeretni is fogod. Annak ellenére h az idegen gyerekekkel nem szimpatizálsz.

Nyilván ha nem kívánt terhessé és valamimiatt mégis megszülödmegtartod, akkor már korát sem biztos h szeretni fogod. Csak azért mert belőled jött ki

2021. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tipikus példa, nem szeretem a gyerekeket, finoman fogalmaztam. Van 1 sajátom, őt imádom.
2021. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm mindig akart gyereket. 4 van neki. De a legnagyobbat nem szereti. Ez van, nem tudhatod előre.
2021. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!