Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek egy gyakoris baba-ma...

Örülnétek egy gyakoris baba-mama találkozónak?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. A trollokat leszámítva nagyon sok jószívű, intelligens anyuka van itt, néha elgondolkodom milyen jó lenne veletek élőben beszélgetni. Az esetek többségében mindig tudnak segíteni ezen az oldalon, amit ismeretlenül is értékelek.

Nem szervezek találkozót, csak elméletben érdekel, hogy ti eljönnétek e egy ilyenre, ha lenne (pl Budapesten)


2021. nov. 19. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen, az az egy bajom van csak az ilyen netes talalkozokkal, hogy megszervezhetetlenek. Nekem Bp-re eljutni fél nap, hazajutni szintén. Messzebbre mégtöbb. Erre max hétvégén lenne időm, de hogy mikor, az rejtély. Pedig én tényleg kíváncsi lennék, élőben milyenek az ide írogató emberek, csak úgy altalanossagban, mert nyilván a név nélküli cikis, vagy nagyképű válaszait senki nem vállalná személyesen, de azért az összkép érdekelne.
2021. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jesszus, dehogyis.
2021. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, kíváncsi vagyok milyen nők válaszolgatnak itt :D
2021. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Derjaderja ***** válasza:
0%
Semmiképp. Az ismeretlenség a lényege plusz már ezen a kérdésen is összeveszés és alázás lett.
2021. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!