Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek egy gyakoris baba-ma...

Örülnétek egy gyakoris baba-mama találkozónak?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. A trollokat leszámítva nagyon sok jószívű, intelligens anyuka van itt, néha elgondolkodom milyen jó lenne veletek élőben beszélgetni. Az esetek többségében mindig tudnak segíteni ezen az oldalon, amit ismeretlenül is értékelek.

Nem szervezek találkozót, csak elméletben érdekel, hogy ti eljönnétek e egy ilyenre, ha lenne (pl Budapesten)


2021. nov. 19. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én amúgy szívesen,bár nem Magyarországon élek,de mikor épp ott vagyunk szívesen beszélgetnék más anyukákkal.
2021. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, annyira nem szimpi nekem itt senki, oké néha segítettek alap csecsemős kérdésben, de azért ez még nem ok nálam a személyes találkozóra.
2021. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Vannak szimpatikus válaszolók és biztosan érdekes lenne egy ilyen találkozó. Remélném, hogy személyesen tényleg magukat adnák az emberek mert amúgy sok a kamus itt, illetve arra is kíváncsi lennék, hogy akinek itt nagy szája van az vajon élőben is ekkora Jani? :D
2021. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem nem ok találkozóra az, hogy neki is van gyereke meg nekem is. Nem jártam soha ilyen ringatókra sem és nem trécselek a homokozóban sem. Biztos en vagyok a troll kategória 🤣
2021. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól, hogy egy idegen normális(nak tűnik), még nem vágyom arra, hogy beszélgessek vele, csak azért, mert mindkettőnknek gyereke van.
2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapvetően nem barátkozni járok ide így nem annyira mozgatna egy ilyen találkozó, főleg hogy alapvetően sem barátkozom direktben más anyukákkal.
2021. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem, azon egyszerű okból, hogy segíteni hívtak meg minket,2 kollégámmal(1 szülésznő/szonográfus jómagam, 1 nőgyógyász,1 gyerekorvos), mégis állandoan jönnek a Google doktorival rendelkezők és húzzák le a válaszainkat, illetve írják az egetverő baromságaikat és minket hülyéznek le, ilyenekkel a kórházba se szívesen találkozunk, nemhogy önként.
2021. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert it szeretik bekamuzni hogy ők orvosok, szülésznők, nőgyógyászok, miközben a stílusukból arra következtet az ember, hogy jó ha kijárták a 8 általánost.
2021. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Össznépinek nem


Voszont nekem van 3 baràtnőm akit innen ismertem meg🥰

Velük összehozn, csak az egyikükkel találkoztam.

4 éve beszélünk szinte naponta

2021. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!