Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frontint szedek,férfi vagyok,p...

Frontint szedek,férfi vagyok,párommal szeretnénk gyermeket,egészséges lesz a baba ha én(férfi) szedem a frontint?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem a Frontinnal van a baj. Valószínűleg pszichiátriai probléma miatt szeded, így vétek gyereket vállalni.
2021. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Én nő vagyok

3 éve szedek frontint, mégis terhes lettem, és egy orvos sem ellenezte, hogy nem szedhetném tovább

Persze itt a sok okoskodo akik praktizáltak gyakorin, jobban tudják mint azok akik meg kérdeztek egy tucat szakorvost 😂

2021. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Férfinál mindegy, a nőnél gond ha gyógyszert szed, de van olyan, amit a nő is szedhet terhesen.
2021. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne itt érdeklődj, mert nem fogsz túl sok értelmes, hozzáértő választ kapni...
2021. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Az olyan primitíveknek mint te kedves 1-es válaszoló vétek gyereket vállalni. Mit okoskodsz,ha ló*szt se tudsz a pszichiátriáról? Előítélet van tudás nincs gratula.

Kedves kérdező!Inkább az orvosodtól érdeklődj. Itt sok tudatlan fog még betalálni.

2021. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
igyál is mellé!
2021. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a segítő válaszokat!Kedves 2. válaszolo azt szeretném megkérdezni hogy a tucat szakorvos is engedte a Frontin szedését is?Frontin szedés mellett lett még azóta gyermeked?Nagyon Hálás vagyok a segítségért,Nagyon Szépen köszönöm!
2021. nov. 8. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel egy orvost kellene megkeresni!


A spermiumok is befojással vannak a babára pl masszív alkoholista apa esetében nem olyan biztos , hogy a baba rendben lesz.


Orvos, kivizsgálás!


Nem tudom mire szeded a gyógyszert de ha van lehetőség inkabb terápiát javaslok!

Hátha jó lesz gyógyszer nélkül!

2021. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!