Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kapok Bp-en puha talpú...

Hol kapok Bp-en puha talpú kis cipőt, amit bentre is tud hordani 15 hónapos babám?

Figyelt kérdés
nem szeretném mezítláb hagyni.
2010. aug. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ilyenre gondolsz?

Bent nem elég rá a zokni? Vagy hideg van nálatok?

2010. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen rendeltem (bőr, könnyű belebújni, mert gumis a teteje, bőr a talpa, inkább olyan mamuszka szerű), de most néztem és nem találtam olyat, pedig mi nagyon szeretjük. Érdemes ránézni talán később.
2010. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Amit én írtam az is olyan, mint a Liliputi, csak harmad annyiért vettem teszveszen, mert nem az a neve.
2010. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2010. aug. 30. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan zoknit adok rá, aminek szilikonozott a talpa. (NEm csak tappancsok vannak rajta, hanem az egész talpán van egy vékony réteg szilikon. Nem csúszik, hőszigetelő is, könnyű tisztítani is. 1000 Ft körül kapható, bababoltokban érdemes körülnézni (Én Kenguru Goldban szoktam látni)
2010. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tesco. Mi eddig ott vettünk. Van választék is. Az első kiscipőnk 550ft volt! Ha szerencséd van, találsz épp akciós darabot.

De szerintem minden nagyobb bababoltban is van, csak jóval drágább.

2010. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!