Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy csipöszürésen...

Volt olyan, hogy csipöszürésen azt mondták, hogy 6 honapos korig hordani kellett a terpesz pelust? Aztán rendben volt minden, vagy volt valami gond?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az unokámnak kellett hordani,és teljesen rendbejött. Sőt mászni és jól tudott vele,nem zavarta a pelus.
2010. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek volt mikor pici volt. Most 20 éves és semmi baja.

Ha odafigyelsz, nincs probléma. Gond akkor szokott lenni ha az anyuka nemtörődöm és nem teszi föl a pelust.

2010. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem hordanom kellett, mikor pici voltam. Mivel anyukám rendesen be is tartotta az előírtakat, így teljesen rendbe jöttem, nyoma sincs már semmi féle csípő problémának. 24 éves vagyok, és 3,5 hónapja megszületett a kisfiam, akinek hál' istennek nincs ilyen problémája.

Úgyhogy ha rendben betartja a szülő amit előírnak, akkor nem lesz semmi baja a kicsinek!

2010. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minekünk is ezt mondták, de aztán javasolta a doki, hogy rakjak rá dupla pelust és akkor nem is fontos olyat vennem.

Így tettem és hamar rendbe jött neki.

Szóval, ha kell kell. Hidd el hamar rendbe jön!

2010. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!