Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hatékony ez a mellszívó?

Hatékony ez a mellszívó?

Figyelt kérdés

[link]


annyira tetszik, meg praktikusnak tűnik, hogy olyan pohár az alja, de kézi...amire azt mondják hogy nem olyan hatékony.

Most kapok kölcsön egy medelát, ha beválik lehet olyat veszek, de ez a kézi aventes olyan jónak tűnik...

amúgy a medelából melyik jobb?ez:

[link]

vagy ez:

[link]


2010. aug. 30. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kézi jobb volt (halkabb), viszont ha fagyasztani szeretnél, elektromosat ajánlok.
2010. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hasonló volt az elsőhöz csak Mam-os volt. Én nagyon szerettem, hatékony volt. Elektromosat nem próbáltam még.

2010. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos aventem volt, imádtam.
2010. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kézi aventem, de váltottam elektromos aventre, mert sokat fejtem és ínhüvely gyulladásom lett majdnem a kézitől. Imádtam az elektromosat! Nagyon praktikus és jó. A madela-t nem ismerem.
2010. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van kézi Avent mellszívóm és Medela Swing elektromosom is... így erről a kettőről tudok nyilatkozni.

Szülés előtt megvettem a kézi Avent-et, sok jót hallottam róla és tényleg jó is! Csak mivel tényleg sokat használtam kikészült a kezem... a mellszívó meg nyikorogni kezdett :-(

...szóval ezután az elektromos nekem fényévekkel halkabban működött :-D

A Medela mellszívó kényelmesebb fejést biztosított sokkal és hatékonyabbnak is bizonyult, mint a kézi Avent. Már az első használatakor is több tejet sikerült fejnem vele, mint a kézivel és a fejés is sokkal kényelmesebb vele!

A lényeg az, hogy mindkét mellszívó jó :-)


Ha most kellene választanom, akkor mindenképp elektromosat vennék. Vagy a Medela Swing-et, vagy az elektromos Avent-et választanám.

De nyilván ezt azért mondom, mert nekem sokat kellett fejnem és éjjel-nappal ment a szerkentyű...

Barátnőmnek kölcsönadtam a kézi Avent mellszívómat, 7 hónap alatt eddig 3szor használta... és most hálát ad az égnek, hogy nem ruházott be egy sajátra ;-)


Bocs, hogy hosszú lettem :-)

2010. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

az a jó, hogy kölcsönkapok egy elektromosat, szóval el tudom dönteni vegyek-e majd...

2010. aug. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!