Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyerek tényleg boldogabbá...

Egy gyerek tényleg boldogabbá teszi a már most is boldog párkapcsolatokat? Jobban fogjuk szeretni tőle a párunkat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
55 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelműen. Jobban szeretem, tisztelem, becsülöm őt is és minden együtt töltött időnket is. Előtte is fülig szerelmes voltam, de mikor látom a másfél éves fiunkkal együtt.. Még jobban.
2021. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Ellenkezőleg. A legjobb párkapcsolatot is megtépázza a gyerekvállalás. Vagy erősebben jösztök ki belőle, vagy szétmentek.

De az erősebb: nem a szeretet erősségét jelenti.

2021. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Kétoldalú teljesen a dolog. Igen, imádom őket nézni, ahogy szeretik egymást, játszanak, amikor a lányom kiabálja hogy Apaaaa apaaaa. Ő pedig mindig ott van számára, akkor is, amikor én már nem bírnám, ő még akkor is a gyereket helyezi előtérbe maga elé.

Viszont mellette fáradtabbak vagyunk, kevesebbet tudunk kettesben lenni, tehát Ez meg rosszabb... De ennek ellenére szeretjük egymást ugyanúgy.

2021. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Simán tönkre vághatja a kapcsolatot.
2021. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
4, a kapcsolatot nem a gyerek teszi tönkre, hanem ti.
2021. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Emberfüggő. Akiket tönkretesz egy gyerek, azok eleve nem is úgy állnak hozza a párkapcsolathoz. Nálunk minden rendben, nem érezzük, hogy rosszabbodott vagy javult volna. Nincs is minek javulnia, eddig is megvoltunk, ezután is meg leszünk. Nagyon szeretjük egymást. Inkább úgy fogalmaznék, átalakította az életünket, már más dolgok fontosak, máshogyan szervezzük a dolgainkat.
2021. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

5!


Nos, a gyerek nélkül nem merülne fel gyerekkel kapcsolatos kérdés, amiben nem értenek együtt. Pl apuka keményen fogná, anyu nem, apu anyura bízná a nevelést, anyu közösen akarná, stb, stb.

2021. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább csak megutáltam. Ő akart gyereket, jobban, mint én. Ígérte, hogy mindenben segíteni fog, aztán nem így lett. Mit csináljon ő vele, egy gyereknek az anyjára van szüksége, különben is mit képzelek magamról, ő dolgozik, neki ez a dolga, nem fog a gyerekkel is foglalkozni. Azt is mondani kellett neki, hogy köszönjön a gyereknek. Hazajön a munkából, leesik a gép elé és ott van gyakorlatilag este 10-11-ig, ahhoz nem fáradt. A legszebb az egészben, hogy az anyja neki ad igazat.
2021. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
7, akkor is a két hülye, kompromisszumképtelen felnőtt teszi tönkre.
2021. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

9!


Akkor is, állj neki mellé toporzékolni, akkor is.


Gyerek nélkül nem merülnek fel ezek a problémák, ergo nem kell bennük kompromisszumot kötni. Van, amiben nem is lehet.

2021. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!