Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érzitek néha úgy, hogy sok...

Érzitek néha úgy, hogy sok feszültséget kell lefojtanotok magatokba és nem jó érzés?

Figyelt kérdés
Ezerszer mondod, nem jön, nem csinálja, nem érti... csak nyűglődik, akármit is találsz ki a kedvéért. A feszkó abból jön nálam, hogy nem kiabálok rá, nem kapom ki a kezéből, nem menekülök el...
2010. aug. 23. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az erzest, en is hasonloan probalok hozzaallni a dolgokhoz, de hat elfaradok pszihesen egy ido utan...en ugy probalom oldani, hogy ha tehetem picit kimozdulok egyedul(pl tejert a boltig:)), de vannak akik ide irogatnak frusztralt valaszokat es itt vezetik le a feszultseget :)
2010. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb lenne megszámolni azokat a napokat, maikor nem rohannék világgá...:-))

Én sajna egy idő után rákiabálok, tudom nem szabad, de néha kontrollálás nélkül jön ki belőlem...

bevezettük az apás napokat, minden második vasárnap az enyém, azt csinálok, amit akarok, apáé a két gyerek és a háztartás. PErsze még egy nap sem valósult meg... de harcolok érte.

2010. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, érzem. Most főleg minden összejött. Nyűgös, beteg gyerekek, építkezés, közelgő iskolakezdés, családtag halála, pénzhiány...Ha a felnőttnél gond van, a gyerek is megérzi, sajnos. Ők nem tehetnek róla, ezért esténként magamba szállok, de néha én rájuk kiabálok, mert muszáj...
2010. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!