Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a 4 éves...

Hogy szoktassam le a 4 éves fiamat a pelenkáról és a szopizásról?

Figyelt kérdés

Pisikélni pisikél a wc-be, de kakilni nem akar. Ezért rá kell adnom a mosipelust, ha kakilni akar.

Még mindig nagy cicista, szereti a cicit. Mindig mondja amikor hazajön, hogy szereti a cicit, szép a cici.


2021. máj. 2. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
4 éves? Biztos jól írtad? Mond, hogy csak elírtad és hogy kamu a kérdés!
2021. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek mond, hogy troll vagy 😂😂
2021. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Ezt kb két évvel ezelőtt iy késő lett volna megkefdezni...


Amúgy én is kamuszagot érzek... 🤣🤣

2021. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez azért szégyen.. Vagy szellemi fogyatékos valamelyikőtök?
2021. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Nézzetek be pár szoptatós-altatós csoportba! Ott is ez megy.
2021. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenki látja, hogy ez egy provokatív kérdés egy frusztrált illetőtől.


Kiparodizálja és egy személyre ruhàzza a szerinte idegesítő anyai ohh bocs “ősanyai” tulajdonsàgokat...

2021. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Haha :) Ennyire unatkozoll troll?
2021. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Van az hogy unatkozik valaki és random hülye kérdéseket tesz fel hogy felmérje milyen válaszok leszek vajon.


Van ilyen, ez van.

2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Jézusom! Egy 4 éves gyereknek már régen szobatisztának kellene lennie! Ráadásul meg kellene lennie már rég a melled nélkül.


Egyébként az ágyban a férjeddel minden rendben van? Mert egy normális, kiegyensúlyozott, rendszeres nemi életet élő nőnek nincs szüksége arra, hogy ilyeneket mondjon neki a gyereke, hogy szép a melle, hanem a párjától várja el.

2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez troll kérdés. De akár lehetne igaz is, az én lányom is pelenkába kakál és akár szophatna is ha lenne mit, sokszor látok fényképen ló nagy ovisokat is szoptatnak.
2021. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!