Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős koráig (hó)...

Mennyi idős koráig (hó) használja egy gyermek a babakocsit? Vajon szükségünk lesz tesókocsira? Lent.

Figyelt kérdés
24 hó lesz a különbség a két gyermek között. Nem tudom vegyünk e majd tesókocsit amiben a pici és a nagy is el tud lenni. Sokat sétálunk babakocsival ill. a boltba is babakocsival járunk ami kb 15-20 percre van tőlünk felnőtt tempóval, ráadásul forgalmas út mellett is kell menni. Egyrészt bírni fogja a nagy a "hosszú" utat? Na meg nem akar majd elkószálni mellőlem? Mit javasoltok? Babakocsit is ajánlhattok ha szükségünk lesz rá.
2010. aug. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

ha rövidebb távra mentek akkor nem kell a nagynak babakocsi.


én nem vennék se testvérfellépőt meg ilyesmit.

nálunk is van forgalmas út és már 20 hósan megtanitottam neki hogy kell úgy szépen gyorsan menni hogy átérjünk a zebrán és ne kelljen felvennem őt.


egy kétévesnek már van annyi ereje hogy nem fárad el de ha gondolod mehet kis járgányon -természetesen nem télen.-


én nem ajánlanék babakocsit mert Te tudod milyen körülmények közé kell de olyat vennék ami egybekaros és massziv darab.


graco, Haberkorn, pierre carden v. más kedvelt márkák

2010. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tutti testvérkocsit vennék hanem majd azt sem fogod tudni,hogy a babakocsit toljad vagy a 24 hós után fussál.
2010. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még az elején azt mondtam volna fölösleges de a vége felé már azt mondom nem. De lehet, hogy elég lenne egy ilyen testvérfellépő is a babakocsira.

[link] babakocsik

[link] testvérfellépők

2010. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ha testvérkocsit nem is veszel,mert elég drága s már nem sokat tudjátok használni de tesvérfellépőt mindenképpen vegyél hogyha elfárad vagy olyan helyen vagytok tud felállítani.tapasztalatból beszélek:)
2010. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 19hónap lesz a két gyerkőc között.

A nagy érdekes módon egy kiadós veszekedős, nyugodtan is elmagyarázott kirándulás után szépen jön mellettem, fogja a kezem ahogy kilépünk a kapun, metró, aluljárók, plázák, parkok, mindegy merre vagyunk, ha azt mondom neki mehetsz, elengedem a kezét csak akkor indul meg egyedül, de még akkor is visszaigazolást vár, hogy mehet, ha valamit meg akar nézni megrángat, és mutogat, ha nemszabad akkor elmagyarázom neki. Pedig most csak 13hónapos, ha épp megvadulna, és menne elég rászólnom.

Ami az utak hosszát illeti. Volt, hogy én könyörögtem neki, üljünk le egy kicsit, Stadionok-Blaha táv meg sem kottyant neki, utána a villamoson is rohangált volna, Ferenc körút-Thali kálmán szintén séta, és bevallom én már levegőt sem bírtam venni, amikor a gyerekem 12hónapos létére az apja irodáját is szét szedte, néha a szomszéd előtt lecsücsül, mert ő fáradt, tehát nem kor inkább kedv kérdése a séta hossza. Van, hogy a boltig elsétálni és haza több mint egy órába telik, pedig 10percre van, néha kézen fogva futunk:D


A forgalmas út melletti közlekedés szoktatás kérdése, persze sokban függ a baba temperamentumától is, meg mennyire akarja megérteni amit mondunk neki, mi most tanuljuk a zebrázást, már figyeli anya mit csinál, ha megállok megáll, bár néha megindulna, de már nincs hiszti, ha nem megyünk azonnal tovább. A sétákat meg kedv kérdése...

2010. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk 19hónap van a két gyerkőc között.én kértem kölcsön testvérfellépőt,amit nagyon szeret az amúgy örökmozgó fiam.

mert ha sietünk,vagy csak oda akarunk érni valahova,akkor jobb ha én irányítom a tempót.próbáltam hogy pici a babakocsiban,a nagy kismotoron,de valami horror.egyszerűen még nem érti meg,hogy nem szabad elfutni,de naponta gyakorolunk :-)

úgyhogy szerintem testvérfellépő!!!!

2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!