Mit tegyek,hogy menstrualjak?
Figyelt kérdés
Nem akar megjonni, 4 napja kesik.szeretnem,hogy megjojjon, varni nem akarok! Terhes nem lehetek,mert vedekezunk.
Milyen praktikakat ismertek ami elosegiti a menstruaciot?
2020. dec. 10. 20:08
1/12 anonim 



válasza:





Igyál paradicsomlevet! Nekem ettől mindig megjön. Pedig nem is vagyok nő.
2/12 anonim 



válasza:





Hát, akarsz vagy sem, ezen márpedig csak az idő tud segíteni. Én is sokszor nem akartam várni, de semmi sem tudta meghozni sosem.
Miért olyan fontos egyébként, hogy megjöjjön? Simán lehet, hogy ez a hónap kimarad, néha ilyen is előfordulhat teljesen egészséges, nem terhes nőknél is.
3/12 anonim 



válasza:





Sportolj, mozogj sokat. Persze ez sem garancia, de hátha...
4/12 anonim 



válasza:





Jó meleg vizes ülő fürdő nekem sokszor segített.
5/12 anonim 



válasza:





Orgazmus nekem segített többször.
6/12 anonim 



válasza:





Alkohol, egy pohar bor vagy egy feles vmi tomenyebbol.
7/12 anonim 



válasza:





orgazmus, aviva torna, forró zuhany/meleg fürdő
8/12 anonim 



válasza:





Labor, vérvétel, ultrahang és ki kell deríteni a rendszertelenség okát. Ha nem terhesség, akkor hormonproblémák. Járj utána!
9/12 anonim 



válasza:





#8-as. 4 nap késés nem jelent hormon problèmát és rendszertelenséget. Az egy hét késés is simán belefér még.
10/12 anonim 



válasza:





Én rozmaringból főztem ilyenkor teát, több alkalommal bejött (terhesség alatt pont emiatt nem szabad inni!).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!