Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Intézte vki a GYEST postai...

Intézte vki a GYEST postai úton keresztül?

Figyelt kérdés
Mit kellett mellékelni, és mennyi idő után jött válasz? Mi a nagymama részére mondunk le a gyesről, de úgy tudom ugyanúgy kell intézni mint a simát, csak más papírt kell beküldeni.
2010. aug. 11. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A MÁK honlapján mindent leírnak. Ha még is kérdésed lenne, akkor pár napon belül válaszolnak.

Én pár napja postai úton adtam be a GYES igényt, de be lehet adni személyesen is, és az ügyfélkapun keresztül is!

Nekem azt írták, hogy 22 napon belül döntés születik. Csak azt tudom tanácsolni, ha kérdésed van, írj nekik, számomra meglepő volt, milyen gyorsan válaszoltak!

2010. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!