Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » XVII. Kerületben hol lehet...

XVII. Kerületben hol lehet ismerkedni kisbabás anyukákkal? Milyen programlegetőségek vannak?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, nem tudom hol lehetne ismerkedni. Jó lenne játszódélutánokon résztvenni, a gyerekek játszanak, szülők beszélgetnek. Az már csak hab lenne a tortán ha sikerülne hasonló gondolkodású emberekkel találkozni.
2020. okt. 6. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A vírus előtt volt 2 hetente baba-mama klub a Vigyázó Mh.-ban (vegyes korosztályú babák voltak újszülöttkortól 3 évesig), ott lehetett ismerkedni nagyon jól, szóval azt szerintem érdemes figyelni, hogy mikor indul újra.


Ringató is szokott ott lenni, illetve a játszóházban is, mi még nem voltunk, de gondolom ott is vannak ilyen korú babával.

Illetve van egy fb. csoport (Bajcsys kismamák és anyukák), ott láttam már ilyet, hogy "sétapartnert" keresnek az anyukák. :)

2020. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!