Ez így normális? Vagy lehet valami baj van?
Figyelt kérdés
10hónapos a kislányom, ez idő alatt 2x (januárban és februárban) jött meg, február óta viszont semmi! Az érdekelne, hogy mással is volt már ilyen? Vagy ez normális? Mert azt olvastam, hogy míg aktívan szopizik a kicsi, akkor az, de így? Terhesség kizárva! Előre is köszönöm a válaszokat!2010. aug. 3. 10:52
1/2 anonim 



válasza:





Szia! Szerintem normális. Az orvosom szerint szoptatás alatt néha jelentkezhet vérzés, de ennek semmi köze a menstruációhoz. Én is szoptatok még, 10 hónapos a babám. Néha van vérzésem 1-2 nap. Az orvos szerint minden ok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!