Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy megőrül...

Éreztétek már úgy hogy megőrültök a gyerek mellett? Világá akartok menni?

Figyelt kérdés

Én most pont így vagyok 2és fél éves feszt egész nap hisztizik,minden apró pici számára hatalmas dolgok miatt. KIKÉSZÍT. Így csupa nagy betűvel szó szerint!

Üvölt egész nap,nap végére már én is.


2010. aug. 1. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,éreztem már így.Túl kell élni,ha tudsz akkor megnyugodni.(ami nekem gyakran nem sikerül).Én úgy vészelem át ezeket a pillanatokat/napokat,hogy tudom,másnap már nyoma sincs a feszültségnek.Vannak rossz napok,kitartás és sok-sok türelem kell hozzájuk!!Jó egészséget Nektek! :)
2010. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 3 hónappal ezelőtt csinálta a most 2 éves lányom. Én ilyenkor felhívtam apát, jól kipanaszkodtam magam. Vettem egy nagy levegőt, tudomásul vettem, hogy az én kölyköm és csináltam tovább. Különben kb. 2 hét alatt túl voltunk rajta.
2010. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy volt!Múltkor jó pár hétig hisztériázott éjszaka, na akkor azt mondtam, hogy éjszaka felkelek és elmegyek otthonról!!!!!!!!!!!+ még jó pár eset!

Kitartás!

2010. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
a gyerek mellett az hagyján de ott van a sok tennivaló még a gyerek mellett.gyakran úgy érzem hogy a legnagyobb szívás a világon nőnek lenni. remélem köv. életemben farkam lesz.
2010. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még nincs gyerekem,de azt hiszem pont emiatt félek a gyerekvállalástól. (30 éves)
2010. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ennyi idős.Mostanában sok változás érte(cumi,pelus,cumisüveg elhagyása..) nagy a meleg,alig látja az apját és szinte egész nap balhézik vmiért.A párkapcsolatunk olyan szinten ment O-ra,hogy elkezdtünk párterápiára járni.Most annyit elértem,hogy apuci ma itthon van,én délelőtt rendet raktam,kimostam,most pedig zenét hallgatok és netezek.Hónapok óta ennyi pihi nekem is jár,Ő pedig a gyerekkel van.Mostanában már én is a kitörés határán voltam.
2010. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom merre laksz, milyenek a lehetőségeitek, de ilyenkor kell egész napos kirándulásokat szervezni vagy legalább délelőtt/délutánit a környező vadasparkokba, patakhoz, piknikezni, másik városba átvonatozni, villamosozni, elmenni megnézni a lovakat egy környező lovardába (az én kisfiam már 1 évesen ment sétalovagolni), stb. Ez a gyereket és téged is kikapcsolja egy picit, elterelődik a figyelme a hisztikről az újdonságok miatt. Nekünk legalábbis ez vált be.
2010. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos minden nap:(


A nagy 28 hós, a pici 8lesz.

A nagy éli a hisztis és a dac korszakát egyszerre, a kicsi 1 percet sincs el egyedül.


Minden nap alig várom, hogy este legyen és lefeküdjek. Fizikailag nem vagyok fáradt, de idegileg kikészülök mindig. Egyszerűen megőrülök!

Eljárni nem tudunk sehova, nincs kivel beszélgetnem, így egész nap csak az üvöltés jut nekem, amibe már belegolyózok:(

2010. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én is szoktam így érezni magam!!4éves és 10hónapos gyerköceim mellett!föleg esténként mennék világgá%!!!
2010. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Pont 2 és fél volt fiam, nyár volt, párom állandóan dolgozott. csak az életett, hogy nyár végén mentünk nyaralni.

Baromi szar volt egyedül otthon.



Aztán összel elmentem dolgozni:-))))


Sokáig nem is akartam másodikat.


6 évig dolgoztam, mikor megszületett kicsi, aki másfél lesz nemsokára, de már másként látom a dolgokat.


Pont múltkor jutott eszembe az a bizonyos nyár és oylan rossz érzéssel töltött el, valahogy sajnáltama fiamat, hogy olyan idegbeteg anyja voltam akkor.


Most már annyaiba más, hogy párom nem dolgozik annyit, nem vagyok egyedül, mert ott a nagyfiam, akivel lehet bezélgetni.

2010. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!